Загальна сума недоїмок платників податків району складає понад 7 мільйонів

15 лютого на щопонеділковій оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА з аналізом недоїмок платників податків району виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бондарук. Дане питання уже розглядалося у січні, але ситуація значно не покращилася. На сьогодні загальна сума недоїмки становить 7 млн. 193 тис. грн. З них понад 6 мільйонів – земельний податок Міністерства оборони. Найбільше боржників у Зарічанській та колишній Льотничівській сільрадах.
Начальник відділу освіти району Оксана Бігун інформувала, що у вівторок, 16 лютого, у Березовичах відбудеться відкриття другої групи дитячого садочка. Заклад повністю готовий до прийому нових вихованців. На урочистості прибуде голова ОДА Володимир Гунчик. Також вона повідомила, що 17 лютого відбудеться колегія керівників заклади освіти району.
Начальник сектору культури РДА Роман Віслобоков поінформував, що культпрацівники готуються до масштабного захисту, присвяченого 202-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
До районного управління соціального заходу продовжують надходити заяви від громадян на призначення субсидій – тільки за минулий тиждень їх зареєстровано 76. Загалом по району на субсидії подано 4тис. 471 заява, більшості заявників допомоги уже призначено, звітувала начальник установи Наталія Голюк.
Олександр Смоляр, начальник відділу у справах дітей, розповів, що минулого тижня виїжджали у с. Руснів, аби повернути до Іваничівського інтернату місцевого хлопчика, який втік з навчального закладу.
Цього разу нарада проходила у кабінеті голови РДА, бо у залі засідань проводиться ремонт.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі