Загадковий автомобіль голови Володимир-Волинської райради

» з іноземними номерними знаками 182 BLS.
Постійно цей автомобіль «SEAT Alhambra» можна побачити і на подвір’ї Володимир-Волинської районної ради та РДА.
Зрозуміло, що у Володимирі-Волинському чи не кожен другий водій їздить на нерозмитнених автівках з польськими номерами за поширеною схемою, коли українець стає співвласником польського автомобіля. Якщо водій стає таким співвласником, то кожні кілька днів має перетинати кордон сусідньої держави. Звичайно, що й державний службовець має право за такою схемою експлуатувати автомобіль, та от тільки він на нього має бути зареєстрований. А, відповідно до декларації, автомобіль «SEAT Alhambra» не є у власності Андрія Оніщука. Чи перетинає кордон автомобіль «SEAT Alhambra» із зазначеними вище номерами, хто його власник, на якій підставі він перебуває на території України та ще й у користуванні місцевого високопосадовця, газета «Місто вечірнє» намагалася дізнатися у контролюючих органів. Інформаційні запити були надіслані до Державної фіскальної служби України та до управління ДАІ УМВС України у Волинській області. Від фіскальної служби надійшла відповідь, що «надання інформації без дозволу особи, щодо якої буде надана інформація, законодавством України з питань державної митної справи не допускається». У ДАІ теж відповіли, що «надати повну інформацію неможливо у зв’язку з недостатньою інформацією для пояснення конкретного випадку, оскільки відсутня інформація щодо власника автомобіля «SEAT Alhambra», вищезазначений автомобіль на території України не зареєстрований, не з’ясовано підстав перебування у користуванні вищезазначеного транспортного засобу у громадянина Оніщука А.Ю».
Ситуація виглядає доволі дивно, адже саме в компетенції ДАІ з’ясувати все те, що вони нібито з’ясувати не можуть. Незрозуміло, що заважає працівникам такої поважної структури як ДАІ затримати даний автомобіль, встановити його власника і підстави, на яких ним користується громадянин Оніщук А.Ю.
Не хочеться думати, що правоохоронці не бажають вступати у конфлікт з головою райради, але ж закон - один для всіх, і з часів режиму Януковича минуло багато часу…
Оксана Ковтун, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі