За учасниками АТО і мобілізованими залишається робоче місце

У листі Міністерства соціальної політики України йдеться про виплату компенсації підприємствам, установам та організаціям в межах середнього заробітку працівників, яких призвали на строкову військову службу, службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийняли на військову службу за контрактом.
До статті 119 Кодексу законів про працю України від 24 грудня 2015 року було внесено зміни, згідно з якими за такими працівниками зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві чи сільськогосподарському виробничому кооперативі, незалежно від підпорядкування та форм власності, а також у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.
Бюджетну програму на виплату компенсації підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогоспкооперативам незалежно від підпорядкування та форми власності та фізичним особам-підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, не встановлено. Тому здійснити компенсацію за грудень 2015 року та інші періоди 2014-2015 років немає можливості.
Світлана Котелюк, начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соцзахисту населення РДА

Розділ новин: 

Коментарі