За сприяння ВО «Свобода» Зоря і Ворчин отримають кошти на капітальний ремонт клубу і ФАПу

7 вересня 2017 року на сесії Волинської обласної ради, за сприяння фракції ВО «Свобода», було виділено майже 400 тисяч гривень на розвиток сіл Зоря та Ворчин.
Як розповів депутат Володимир-Волинської райради Павло Карпюк, він разом із старостою Валентиною Томчук, яка обрана від сіл Зоря, Ворчин, Селиськи, підготували звернення до депутата обласної ради голови фракції ВО «Свобода» Анатолія Вітіва з проханням виділити кошти на розвиток згаданих сіл. Звернення було розглянуто позитивно, і з обласного бюджету виділено на капітальний ремонт та заміну опалення в клубі села Зоря 350 тисяч гривень та ще 28 тисяч гривень на встановлення металопластикових вікон у ФАПі села Ворчин.
«Приємно, що обласна рада позитивно реагує на звернення громади про фінансову допомогу, не зважаючи навіть на те, що влада Устилузької ОТГ не поспішає з освоєнням додаткових коштів, а в окремих випадках навіть відмовляється від них. Так сталося з грошима на ремонт дороги до Зорі. Через недолугість і небажання освоювати виділені кошти устилузькою владою, 400 тисяч гривень були повернуті у бюджет області і, на жаль, на цій сесії їх віддали іншому району, який швидко та ефективно їх використає. А жителі сіл Зоря, Ворчин та Селиськи і далі будуть їздити по розбитій дорозі. Таких прецедентів – відмови від додаткового фінансового ресурсу – в області більше немає, адже кожен голова ОТГ вдячний за підтримку і ще й думає, до кого звернутися, аби заручитися підтримкою у лобіюванні інтересів своєї громади. В цьому випадку бачимо кричущу байдужість і служіння місцевої влади не громаді, а амбіціям окремого депутата. Але як би не було, завдяки нашим обласним депутатам люди у названих селах можуть мати пристойний будинок культури та ФАП. Також хочу звернути увагу, що в даному випадку кошти виділені обласною радою без умови співфінансування, аби в подальшому місцева влада не мала відмовок, що у них в бюджеті немає грошей на це. Які ще умови потрібні, щоб голова Устилузькоі ОТГ просто освоїв кошти на благо людей, які проживають на ввіреній йому території», - зазначив Павло Карпюк.
Ярослава Вознюк, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі