За напрямом протидії корупції управлінням СБУ у Волинській області розпочато 11 кримінальних проваджень

Головними напрямками діяльності української спецслужби є розвідка і контррозвідка. Служба безпеки згідно зі своєю концепцією протидіє розкраданню державного або колективного майна в особливо великих розмірах, протиправному використанню бюджетних коштів, здійснює контррозвідувальну роботу у фінансовій і кредитно-банківській системах, у сферах приватизації, зовнішньоекономічної діяльності. СБУ здійснює велику роботу у боротьбі з тероризмом і наркобізнесом, нелегальною міграцією. Для успішного проведення таких операцій налагоджені контакти з Інтерполом, закордонними правоохоронними органами. Згідно з законодавством здійснюється інформаційно-аналітична діяльність з метою допомоги керівництву України в реалізації зовнішньо- і внутріполітичного курсу в напрямку перебудови держави, укріплення її обороноздатності та економічного потенціалу, розширення міжнародного співробітництва. Враховуючи поставлені завдання, Служба безпеки робить все, щоб забезпечити громадянський мир і злагоду в Україні та щоб результати її роботи відповідали сподіванням співвітчизників.
  Сьогодні служба безпеки України відзначає своє професійне свято. СБУ –  це державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку. 25 березня 1992 року Президентом України був підписаний закон України «Про Службу безпеки України». Сьогодні кожен співробітник як ніколи відчуває велику відповідальність перед державою.
Звичайно, основні сили направлені на захист суверенної цілісності та недоторканності нашої держави, на протидію тероризму, сепаратизму та загрозам конституційному ладу України. Щодня СБУ звітує результатом своєї роботи: попереджаються терористичні акти, сепаратистів-зловмисників  затримують, і вони отримують справедливе покарання. Наші співробітники постійно скеровуються до зони проведення АТО для виконання своїх завдань безпосередньо у зоні проведення спецоперації.
За 2015 рік за напрямом протидії корупції за матеріалами УСБУ у Волинській області розпочато 11 кримінальних проваджень про вчинення злочинів у сфері службової діяльності. Зокрема  повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України, двом керівникам  ГУ ДФС України у Волинській області, які вимагали та отримали 400тис.грн. неправомірної вигоди за невідображення виявлених порушень у акті планової документальної перевірки одного з суб’єктів господарювання Волинської області. Також оголошено про підозру двом працівникам Володимир-Волинського та Нововолинського військових комісаріатів, які, поступившись власною совістю, вимагали та отримали хабар за ухилення від війського призову, направленого захистити нашу державу від ворога. 12.01.2015 року на гарячому було затримано одного з керівників Володимир-Волинського МРВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ у Волинській області під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 300 доларів США та 500грн. від особи, яка  перебуває на обліку в органах КВІ, за невжиття заходів реагування у зв’язку з порушенням нею умов звільнення від кримінальної відповідальності,
Активну протидію співробітники УСБУ здійснюють у боротьбі з контрабандою психотропних речовин: за матеріалами управління  у 2015 році розпочато 4 кримінальні провадження у цій сфері. Зокрема припинено діяльність нарколабораторії з виготовлення психотропної речовини «амфетамін» в особливо великих розмірах.
Невід'ємною складовою агресії проти України є інформаційна війна, розгорнута на теренах нашої держави. СБУ активно протидіє їй.
Співробітники СБУ вдячні мешканцям Волині за довіру та підтримку, адже наша сила – в єдності, лише разом ми зможемо протистояти агресору, який посмів зазіхнути на нашу землю. Кожен співробітник Служби безпеки України самовіддано та невтомно працює для того, щоб наша Україна була суверенною та незалежною державою і щоб ніхто не міг без дозволу ступити на нашу землю.  Перемога буде за нами.
Слава Україні!
 Іванна Поліщук, прес-секретар УСБУ у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі