За корону «Княжни Володимира» боротимуться одинадцять красунь

У Володимирі-Волинському готуються до проведення традиційного конкурсу краси “Княжна Володимира”, який відбудеться 8 березня о 16.00 год. в районному будинку культури. Організатори дійства – управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, – повідомляє “Район.Володимир-Волинський”.
Кілька років поспіль конкурс не проводили через події в країні. Проте цьогоріч вирішили повернутися до старих добрих традицій.
Заявки на участь у конкурсі почали приймати ще з початку лютого, проте бажаючих поборотися за корону не було багато. Спочатку зголосилися поборотися 15 дівчат, нині залишилося 11. В такому кількісному складі вони й боротимуться за звання княжни Володимира. Більшість конкурсанток – студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського. Решта дівчат з Нововолинського ВПУ та зі Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки.
Зараз красуні активно готуються до конкурсу, намагаються не пропустити жодного тренування, адже до конкурсу залишилися лічені дні.
Дівчата братимуть участь у шести конкурсах: представлення в українському вбранні, інтелектуально-творчий конкурс, танець, дефіле у купальнику та у весільній сукні, вихід у вечірньому платті.
Як розповіли організатори, квитки (ціна від 50 грн. до 80) на цей захід можна придбати в касі культурно-мистецького центру.
Яким буде склад журі конкурсу, організатори поки обіцяють розповісти вже ближче до самого дійства.
Підготувала Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі