За хабарі судитимуть двох посадовців Володимир-Волинської ОДПІ

Прокуратурою Волинської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання і одержання хабарів начальником та заступником начальника відділу доходів і зборів з фізичних осіб Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції. Посадовці обвинувачуються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.368 Кримінального кодексу України.
Як встановило слідство, 29 березня 2016 року начальник відділу за попередньою змовою зі своїм заступником вимагав і одержав від одного з підприємців 3000 грн. за зменшення розміру штрафних санкцій, що мали бути на нього накладені. Гроші підприємець віддав керівнику відділу, а той уже потім поділився із заступником.
Не гребував начальник відділу податкової інспекції брати гроші й зі «своїх». Наступного дня він висунув вимогу двом підлеглим передати йому 326 та 548грн. як компенсацію за неотриману щомісячну премію. Побоюючись негативних наслідків, підлеглі того ж дня виконали цю вказівку.
24 червня 2016р. начальник відділу вимагав та одержав від ще одного підприємця 300грн. неправомірної вигоди за вирішення питання про відновлення свідоцтва платника єдиного податку. Гроші він віддав своєму заступнику.
А вже 30 червня 2016 р. обоє посадовців були затримані на гарячому – у момент одержання 2200грн., які вимагали від місцевого підприємця за вирішення питання про переведення його із загальної системи оподаткування на спрощену. Нині податківці відсторонені від своїх посад. Далі – слово за судом.
Прес-служба прокуратури області

Розділ новин: 

Коментарі