З Успінням Пресвятої Богородиці!

28 серпня ми святкуємо закінчення земного життя Пресвятої Діви Марії, однак це дуже світле і величне свято, адже навіть похмуре слово «смерть» не вживається, а замість нього ми використовуємо урочисте – «Успіння».
Під час свого земного життя Богородиця була милостивою Помічницею, Утішителькою і Матір’ю переважно для тих знедолених, хворих та стражденних, з якими Їй доводилося зустрічатися. Після Свого славного Успіння Вона стала Помічницею і Заступницею перед Своїм Сином Ісусом для всіх людей на всі часи. Саме тому Свято Успіння для християн – це Свято світлої надії на допомогу Божої Матері і подяки за Її заступництво.
У зв’язку з цим хочеться згадати перше чудо Господа Ісуса на весіллі в Кані Галілейській, адже саме на прохання своєї Матері Він створив його, перетворивши воду на вино.
Так і в наш час Господь по молитвах Богородиці допомагає всім, хто потребує такої допомоги. А ми у цей день маємо чудову нагоду ще раз подякувати Богородиці Марії і прославити Її!
На Успіння Пресвятої Богородиці у церквах дзвонять дзвони, сповіщаючи про велике таїнство Матері Господа нашого Ісуса Христа! Вітаю всіх співгромадян та бойових побратимів із цим світлим святом! Бажаю добра і миру на землі. Нехай цей день стане світлою широкою дорогою до віри. Нехай життєвий шлях Богородиці і святі молитви зігрівають та наповнюють ваші душі благодаттю. Нехай дарують терпіння, розуміння й доброту помислів. Нехай Господь почує молитви ваші, брати і сестри, і пошле вам своє благословення!
З повагою о. Ігор Бігун, священик Володимир-Волинського собору Різдва Христового, військовий капелан

Розділ новин: 

Коментарі