З Різдвом привітали і на екскурсії побували

Подія Різдва Христового несе радість для всіх християн. Таку різдвяну радість змогли відчути військовослужбовці, які стоять на сторожі кордонів нашої держави, й ті, що захищають мир, спокій та територіальну цілісність нашої держави.
9 січня голова єпархіального відділу із взаємозв’язків з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот.Олексій Шаран разом із дітьми недільної школи своєї парафії с.Галинівка відвідали прикордонну заставу «Пархоменкове» біля с.Залужжя Володимир-Волинського району, де поставили сценку «Вертеп» та поздоровили командира і увесь особовий склад з Різдвом Христовим і Новим 2015 роком. У відповідь прикордонники дали дітям багато солодощів, фруктів та провели екскурсію по заставі, показавши їм вольєри із собаками, які виконують службові завдання; машинно-тракторний парк (мотоцикли, квадроцикли колісні та на лижах); кімнати для утримання нелегалів, які проходять державний кордон без документів;, дзоти часів Другої світової війни; пам’ятники солдатам, які життя своє поклали, захищаючи державний кордон нашої країна, та пам’ятник командиру Пархоменку, на честь якого названо дану заставу.
Діти з позитивними емоціями поверталися із прикордонної застави, та тільки не додому, а у 14-у механізовану бригаду, яка дислокується у м.Володимирі-Волинському (колишня 51-а ОМБр), де також вітали військовослужбовців на чолі з комбригом Олександром Жакуном (він, до речі, у неділю отримав звання полковника) та заступником командира з виховної роботи Олександром Голубєвим з Різдвом Христовим і Новим 2015 роком. Діти поставили сценку «Вертеп» для військовослужбовців, які зібралися у клубі військової частини. У відповідь заступник командира вручив кожному солодкий подарунок. Дітям провели екскурсію по бригаді: вони відвідали музей при військовій частині, капличку, збудовану на честь великого благовірного князя Олександра Невського, де батюшка помазав усіх святим єлеєм, потім відвідали автопарк (танки, БМП, тягачі), де мали можливість не тільки візуально побачити військову техніку, а й побувати всередині. Після довгої екскурсії дітей запросили у солдатську їдальню, де вони змогли підкріпитися тілесно.
Хоча за цілий день всі дуже втомилися, але радість та захват, переосмислення всього побаченого брали верх над втомою.
А 6 січня у святий вечір 12 пісних страв разом із майже сотнею військовослужбовців, які не змогли на різдвяні свята поїхати додому, куштували о.Олексій Шаран, заступник командира з виховної роботи 14-ї механізованої бригади Олександр Голубєв та заступник командира Іван Підопригора. Усі разом співали колядки та прославляли народження сина Божого Ісуса Христа.
Священик з учнями недільної школи дуже дякують прикордонникам та військовослужбовцям за цікаві екскурсії і гарно проведений час.
Протоієрей Олексій Шаран, голова єпархіального відділу із взаємозв’язків з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями

Розділ новин: 

Коментарі