З подрібнювачем деревини легше заощадити на опаленні

Публікації

У рамках проекту «Громада Зимного проти «Газпрому» Зимненською сільрадою був придбаний подрібнювач деревини. За словами сільського голови В’ячеслава Католика, цей агрегат подрібнює будь-яку деревину, діаметром до 8 сантиметрів.
Як відомо, через значне подорожчання газу стало набагато економніше опалювати приміщення твердим паливом. Протягом останніх років, шляхом переобладнання котелень, у бюджетних установах району запроваджується програма з енергозбереження. І для цього не завжди обов’язково закуповувати дрова, вугілля чи торфобрикет, впевнені у Зимному. Варто уважніше подивитися довкола – і стане зрозуміло, що тверде паливо знаходиться буквально поряд.
-На території нашої сільради регулярно проводиться санітарна очистка земельних ділянок. Ці роботи виконують працівники, що перебувають на громадських роботах від центру зайнятості, та робітники комунального господарства сільради. Ними вирізаються саморослі кущі та дерева. Вся ця деревина пропускається через подрібнювач. Так ми отримуємо готове паливо, яке використовується для опалення бюджетних установ, - розповідає сільський голова В’ячеслав Католик. – Крім того, у рамках проекту ми повинні популяризувати екологічне ставлення до природи. Отже, маємо намір поїздити по територіях сусідніх сільрад та наочно продемонструвати, як зекономити кошти на опаленні, водночас здійснюючи роботи з благоустрою і підтримуючи порядок у населених пунктах.
Міла Сергєєва, с.Зимне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі