З початку війни в Україні загинули 115 дітей, понад 140 зазнали поранень

З початку війни в Україні загинули 115 дітей, понад 140 зазнали поранень
З початку війни в Україні загинули 115 дітей, понад 140 зазнали поранень

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації в Україні загинули 115 дітей, понад 140 зазнали поранень.
Про це Офіс Генерального прокурора інформує у Facebook, передає УНІАН.
«115 дітей загинули в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Понад 140 поранено. Найбільше постраждалих у Київській – 58, Харківській – 36, Донецькій – 29, Чернігівській – 30, Миколаївський – 22, Житомирській – 15, Сумській – 14 та Херсонській – 14 областях», – йдеться у повідомленні.
Зокрема 19 березня 2022 року внаслідок обстрілу військовими РФ міста Рубіжне на Луганщині зруйновано житловий будинок. З-під його завалів рятувальники дістали двох дітей.
«Їм робили серцево-легеневу реанімацію, намагаючись врятували, але марно. Діти не вижили. Під завалами знайшли ще одну дитину з матір’ю. На жаль, медики констатували смерть жінки, а дитину вдалося врятувати. Її стан стабільний та задовільний», – йдеться у повідомленні.
Цього ж дня внаслідок обстрілу житлових будинків у Харкові загинули чоловік та дев’ятирічний хлопчик.
Також зазначають, що через регулярні бомбардування та обстріли збройними силами РФ об’єктів цивільної інфраструктури та житлових кварталів пошкоджено 489 закладів освіти, 69 з них зруйновано повністю. Ці дані не є остаточними, оскільки немає можливості для огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: