З початку року Володимирський райвідділ поліції зловив 266 п’яних водіїв

З початку року Володимирський райвідділ поліції зловив 266 п’яних водіїв
З початку року Володимирський райвідділ поліції зловив 266 п’яних водіїв

На Волині за сім місяців правоохоронці зафіксували майже півтори тисячі випадків керування транспортом у стані сп’яніння.
Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.
Випадки керування у стані сп’яніння протягом січня-липня 2022 року задокументовані:

  • у Луцькому райуправлінні поліції (РУП) – 520,
  • у Ковельському РУП – 416,
  • у Володимир-Волинському райвідділі (РВП) – 266,
  • у Камінь-Каширському РВП – 255.

Факти правопорушень належним чином задокументовані: на винуватців складені протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Справи направлені для прийняття рішень до суду.
Правоохоронці нагадують, що адміністративна відповідальність за керування транспортним засобом у стані сп’яніння карається штрафом у 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.
Якщо протягом року водій вдруге сів за кермо п’яний, йому загрожує вже 34 тис. грн штрафу та три роки позбавлення права керування з оплатним вилученням транспортного засобу; втретє: штраф – 51 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.
«Застерігаємо від керування транспортним засобом напідпитку, оскільки це створює небезпеку не лише для водія, але й для інших учасників дорожнього руху», – додали у поліції.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: