З першого січня неприватизовані квартири стануть власністю міської ради

Чергова щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів відбулась першого листопада. До відома громадськості міста доведена інформація про те, що нова адреса ЦНАПу – вулиця Івана Франка, 8. Як повідомила керівник організаційно-аналітичного відділу Ірина Ліщук, створюється новий сайт міської ради. Міський голова звернув увагу присутніх на екологічні проблеми міста, зокрема – забруднення річки Луги. «Річка в місто втікає чиста, а витікає забруднена», - зауважив Петро Саганюк. Керівникам відділів було поставлене завдання розібратися із проектно-кошторисною документацією, врахувати пропозиції депутатів міськради. Асфальтування вулиць проводитиметься лише там, де створені та діють вуличні комітети. Очільник міста особливо наголосив, що з 1 січня всі неприватизовані квартири стануть власністю міської ради. У місті є запас коштів, але є і ряд невиконаних робіт. Сесія міської ради відбудеться 11 листопада. Після наради Петро Саганюк зустрівся з місцевими журналістами і відповів на їхні запитання.
-Cкладений бюджет і відповідно зарплата. Як підвищення мінімальної зарплати позначиться на житті міста?
-Усім відомо, що уряд піднімає мінімальну зарплату до 3200 гривень. Нині бюджетники отримують біля 1700 гривень. При збільшенні вийде солідна сума. А де її шукати? Я думаю, відбудеться скорочення штату працівників, адже податкова система не зміниться. Я розмовляв з одним підприємцем. У нього працює 50 людей. Йому потрібно буде платити 150 тисяч. Уряд сподівається, що це сприятиме виходу економіки з тіні, але я на це не надіюсь.
-Чи може зростання мінімальної зарплати потягнути і зростання цін?
-Я теж думаю, що це потягне і зростання цін, і вартості енергоносіїв, і в тому числі валютного кошика.
-Чи можлива відміна субсидій?
-Я не думаю, але приблизно півтисячі людей це торкнеться. Є чимало тих, хто отримує субсидії, приховуючи доходи.
-Питання щодо публікації про Вашу декларацію. У публікації йдеться:  деякі дані стосовно Вашої земельної ділянки не співпадають з даними декларації, яку Ви подали у квітні.
-Там невелика розбіжність. Але підняли оригінали документів, і там все співпадає. Справа в тому, що в мене є ділянка, яку мені передала мама. Ця ділянка була в шматках, а тому виникло неспівпадання.
-Чия декларація про доходи Вас найбільше вразила?
-Найбільше вразили ті, в яких декларувалася готівка. Вони мене просто здивували.
-Уряд виділив 300 мільйонів гривень на придбання квартир родинам загиблих. На яку суму може розраховувати наше місто?
-На дві сім’ї повинні бути кошти. Якщо нам виділять хоча б 80% потрібних нам коштів, 20% ми допоможемо самі. Будемо просити допомоги у народного депутата Ігоря Гузя.
-Чи є перспектива об’їзної дороги?
-Це проблема міста. Об’їзна дорога повинна фінансуватися державою, оскільки дорога Луцьк-Устилуг є дорогою державного значення.
-Чи вирішене питання про нове кладовище?
-Ще ні. Документи в області. Знову ж таки, надіємося на підтримку нардепа Ігоря Гузя.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі