З ознаками отруєння госпіталізували дітей і вчителя Лудинської ЗОШ

Третього березня поширена інформація про інцидент у школі с.Лудин сколихнула весь район. 15 учнів 8-9 класів і вчителя навчального закладу госпіталізували у Володимир-Волинське ТМО з ознаками отруєння. На місце одразу виїхала поліція, чотири автомобілі швидкої допомоги з Володимира та Нововолинська, рятувальники, представники санепідемстанції, керівники району та Устилузької ОМТГ.
Заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька, щойно повернувшись з Лудина, розповіла, що трапилося у навчальному закладі. За її словами, хтось із учнів приніс у школу хімічну речовину невідомого походження, скоріш за все, гербіцид, і розлив її в кутку кабінету фізики. Від різкого запаху частині учнів, які знаходилися у кабінеті, і вчителю стало зле. Вони скаржилися на запаморочення, у декого піднялася температура. Усіх було госпіталізовано. Діти перебувають в дитячому відділенні Володимир-Волинської лікарні, їхньому життю нічого не загрожує. Стан, за словами медиків, оцінюється як легкий.
Рятувальники разом із представниками районної влади прийняли рішення зірвати підлогу у місці, де була розлита речовина, та перекрити частину школи. Працівники СЕС взяли зразок речовини на аналіз. Медики оглянули понад 80 дітей. Поліція проводить слідчі дії.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі