З концертом і гуманітарною допомогою ми відвідали наших бійців АТО

Вірю в світле майбутнє і краще!
Хоч і гірші, слабкі ми, як люди,
Українці не самі пропащі.
Бог ніколи про нас не забуде!
Юрій Щербик
Те, що розповім, мабуть, зацікавить кожного читача, адже ця тема стосується нашої неньки, нашої рідної України. Напевно, ще місяць тому я б ніколи не повірила, що зможу поїхати на схід, та й моя мама була дуже проти цієї поїздки, вона про це і чути не хотіла. Але все ж мій керівник – режисер театру «Відродження» Володимир-Волинського РБК Олена Шарко зуміла знайти потрібні слова і запевнила мою матусю, що все буде добре. Мама повірила та дала згоду.
Отже, залишався тиждень до нашої поїздки на схід з концертною програмою «Єднаймося!». Керівнику та організатору цієї акції Олені Касьянівні було дуже важко, адже потрібно було організувати учасників, провести репетиції, але і це не все, що лягло на її плечі. Необхідний був транспорт та немала кількість пального. Але завдяки сприянню великої кількості людей ми все ж зробили добру справу. Допомогла нам міська влада: міський голова Петро Саганюк, його заступник Олег Свідерський, Ірина Ліщук; районна влада: Роман Гук, Наталія Василець, Алла Мельник та депутати-активісти Павло Карпюк, Микола Смаль, Олексій Панасюк. Не залишились осторонь підприємства ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чебатурочка – селянська курочка» та «Гербор-Холдинг», магазини «АБЦ» та «Будматеріали», капелан Ігор Бігун – священик собору Різдва Христового, о.Євген – настоятель церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Транспорт забезпечила луцька волонтерська організація «Серце патріота». Об`єдналися з нами у добрій справі її члени Сергій Баліцький, Ольга Баліцька, Сергій Степаненко – чудові люди, справжні патріоти.
Отож 23 травня ввечері ми вирушили в поїздку у Донецьку область. Чесно кажучи, я не боялася, просто було дуже цікаво, адже ми робили добру справу і мене оточували хороші люди – учасники нашої концертної програми. Це гурт «Забава» у складі Олександра та Андрія Шарків, виконавець та письменник Юрій Щербик, актор Волинського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Ярослав Абрамюк та мій керівник Олена Касьянівна. Під час подорожі я побувала у багатьох містах – побачила всю Україну.
І ось вечір, ми під`їхали до старої будівлі, де жили наші бійці. Нас прийняли привітно, з обіймами і запросили на заздалегідь приготовану дуже смачну вечерю.
Вранці було важко вставати, адже у дорозі ми майже не спали, проте у Волновасі нас чекали глядачі – мирні жителі та бійці АТО. Всі вони зустріли нас тепло та щиро, бо ми – одна родина, ім`я якої – Україна.
На сцені кожен з нас поділився частинкою своєї душі з глядачами. Я декламувала вірш «Жінко, чого Ви плачете...». Це прониклива історія війни, яку нам нав`язали. А таких трагічних історій багато, і трапляються вони щодня.
А ще був уривок з п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями», який ми показували з Оленою Шарко. Юрій Щербик виконував свої авторські пісні, гурт «Забава» запалював сучасною українською музикою, під яку танцював зал, а от Ярослав Абрамюк звеселяв присутніх своїм неповторним гумором. Разом з нами виступав колектив «Чорні вершники» з НВК «Мрія» міста Вугледар.
Під час поїздки ми переконалися та довели і собі, і всім своїм знайомим, що там, на сході, живуть такі ж українці, як ми, а також те, що схід і захід разом. Ця подорож дала поштовх для переосмислення багатьох речей, тому й надалі будемо займатися добрими справами. Ми знову готуємося до нових мандрівок.
Анжела Потапова, акторка-аматорка Володимир-Волинського театру «Відродження»

Розділ новин: 

Коментарі