«З колядою в серці» вітала гостей дитяча студія «Лодомир»

Уже третій рік на різдвяні свята в ЦПО відбуваються благодійні концерти «З колядою в серці» зразкової студії вокального співу «Лодомир», якою керує відомий у місті педагог Галина Тюрікова. Також у концерті бере участь і молодша група учасників студії «Полунички». Студію, як відомо, відвідують діти як з міста, так і з району. «Лодомир» – справжній вінок творчо обдарованих і талановитих дітей. Внески, зібрані на благодійному концерті, юні артисти віддають на потреби воїнів АТО. Програма щоразу урізноманітнюється. Окрім колядок і святкових пісень, глядачі мають можливість насолоджуватися іншими видами мистецтва. Так цього року до участі в концерті було запрошено ансамбль бального танцю «Колорит» під керівництвом Наталії Лис. Приємні хвилини витонченого спортивного мистецтва дарували гімнасти Володимир-Волинської ДЮСШ, тренерами яких є Олена Медведюк та Ілона Авдійчук, а хореографом – Валентина Карпюк.
Різдвяний вертеп організований силами самих учасників концерту. Над залою бриніли чудові голоси дуету Ліни Ткачук і Олександра Чишія, який був учасником проекту «Голос країни». Як сольними, так і дуетними номерами чарували Дмитро Нехай, Марта Вальчук, Аліна Смірнова, Анна Лазорко, Ірина Гонтарук, Ярослава Самолюк, Уляна Сурмик, Юлія Шумик, Ольга Луцюк. До участі в концерті долучилися і минулорічні випускники студії «Лодомир» Анастасія Гриб і фіналістка проекту «Голос країни» Катерина Рибак.
Попереду у зразкової студії вокального співу «Лодомир» нові концерти, нові пісні і мелодії, а у Галини Володимирівни Тюрікової – нові творчі задуми і відкриття нових талантів.

Розділ новин: 

Коментарі