Юрій Ковальчук звітував про роботу Березовичівської сільради

На колегії РДА 6 квітня про роботу та результати перевірки роботи виконкому Березовичівської сільради зі здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади звітував сільський голова Юрій Ковальчук. Доповідь була докладною, супроводжувалася відеороликом та слайдами з графіками показників соціально-економічного і культурного розвитку за останні три роки і загалом справила хороше враження. У ній передусім знайшла відображення небайдужість сільського очільника до того, що відбувається сьогодні та що буде завтра. Разом із позитивними тенденціями Юрій Іванович вказав і на недоліки та продемонстрував своє бачення щодо їх подолання.
Зокрема за підсумками роботи січня-лютого 2017р. загальний фонд сільського бюджету по доходах виконаний на 109,1%. Заборгованостей із зарплати працівників державних установ та за спожиті енергоносії немає.
Проте є ряд проблем. Необхідно терміново розробити новий Генплан с.Березовичі, бо існуючий застарілий. Треба внести зміни до Генплану с.Яковичі, оскільки значна частина села у ньому не врахована. Але у бюджеті на 2017р. коштів на це немає.
Сільрадою та її виконавчим комітетом розроблено і затверджено ряд нормативних документів у галузі ЖКГ. Тут основне недопрацювання – благоустрій. Не відремонтовані заклади торгівлі у селах, колишній готель та адмінбудівля колишнього колгоспу у Березовичах, клуб-бібліотека у с.Бегета, колишні клуби у Бобичах та Яковичах і прилеглі до них території. Не до всіх об’єктів громадського призначення облаштовано пандуси для інвалідів. Не проведено державної реєстрації кладовищ, відсутній Генплан їх забудови. Не встановлений порядок утримання цвинтарів. Першочерговими завданнями для поліпшення ситуації у галузі культури є відновлення опалення та ремонт приміщень БК і бібліотеки-філії с.Березовичі, ремонт бібліотеки-клубу у Бегеті, поповнення бібліотечного фонду новою літературою, особливо для дітей.
Допоможе вирішити ці та інші проблемні питання участь сільради у розробці проектів у Фонд регіонального розвитку, яких цьогоріч подано три на загальну суму до 300 тисяч гривень.
І основним питанням майбутнього залишається децентралізація. Після завершення доповіді голова РДА Наталія Василець поцікавилася, у складі якої ОТГ бачить себе Березовичівська сільрада. Юрій Ковальчук відповів, що, швидше за все, об’єднаються із Зимнівською. Але остаточне рішення прийматиме громада на загальних зборах, що відбудуться незабаром.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі