Юрій і Тамара Костюки та їхній син Мирослав стали призерами Всеукраїнських змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я 2018»

15-16 червня у Володимирі-Волинському 20 спортивних сімей із 20 областей України змагались за кубок Всеукраїнських змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я 2018», організованого Всеукраїнським, Волинським обласним і Володимир-Волинським міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Це вже 14-ий фестиваль, організований Всеукраїнським ЦФЗН «Спорт для всіх», який вже втричі проходив у нашому місті.
Переможцями змагань стала команда із міста Вугледар Донецької області: Андрій, Тетяна і Тимур Савчуки. Срібними призерами стали мешканці Володимира-Волинського Юрій, Тамара і Мирослав Костюки. Третю сходинку зайняла команда з Харківщини - сім’я Андрущенків: Олег, Анна та Ростислав разом з представником Віктором Детюком.
У рамках змагань 15 червня в культурно-мистецькому центрі учасників змагань привітали від імені керівництва міста керуюча справами міськвиконкому НаталіяПрогонюк, від організаторів в.о. директора Всеукраїнського ЦФЗН «Спорт для всіх» - Тарас Заруда та дитячі творчі колективи Володимира-Волинського. Натомість учасники змагань підготували презентації своїх сімей, під час яких показували присутнім свої таланти. Зокрема місцеві призери підготувала музичний виступ, в якому усі члени дружної сім’ї грали на музичних інструментах і співали.