Їхала на пошту навіть у «швидкій»

Листоноші. Вони, незважаючи ні на погодні умови, ні на самопочуття, завжди із щирим серцем та привітною усмішкою відчиняють двері кожної оселі й приносять свіжу пресу, пенсії, товари. Для багатьох з нас вони – хороші друзі, порадники та близькі й рідні люди.
Однією з таких є Ольга Петрук, яка уже близько десяти років трудиться листоношею Володимир-Волинського ЦПЗ №2, хоч за спеціальністю вона – кравець. Каже, що робота їй подобається, навіть попри те, що не є легкою. Молодій тендітній жінці доводиться щодня носити великі сумки товару, який потрібно продати, свіжу пресу, пенсії. Оля каже, що найважче для неї – виконати план з оформлення передплати на газети, продати товар та поповнення на мобільні телефони. Хоча зізнається, що люди, які мешкають на її дільниці (район цукрового заводу), стараються у всьому допомагати, і вона з цим завданням справляється.
-З кожним роком люди, з якими спілкуєшся мало не щодня, стають все ріднішими, - розповідає Ольга. – Вони не лише діляться приємними новинами, турботами, клопотами, а й намагаються полегшити мою працю: купують товар, щоб була легшою сумка, виписують газети, щоб я могла виконувати план. Є й такі, які запрошують у холодну погоду зігрітися чаєм чи кавою. А одна моя пенсіонерка, як тільки наварить борщу, відразу ж кличе мене, щоб пригостити.
Листоноші сумлінно виконують свою роботу у будь-яку погоду. Як зізнається Ольга, найважче, коли на вулиці ллє дощ чи багато снігу. Тоді можна потрапити у якусь пригоду не з власної волі. Пригадує жінка, як позаминулого року по пояс у сніг вскочила. А якось дув сильний вітер, і довелося навіть швидку зупинити (вона везла вагітну жінку в пологовий), щоб доїхати до пошти.
З роботи жінку вдома чекають коханий чоловік Микола та донечки – 12-річна Діана і 7-річна Олександра. Знають, що їхня найдорожча людина прийде втомленою, тому намагаються щось допомогти по господарству, прибрати.
У вільний час Ольга працює на городі, дбає про чистоту подвір’я та затишок в оселі. А як настає грибний сезон, із задоволенням з чоловіком їде до лісу на тихе полювання.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі