Євробанк виділить гроші на модернізацію лікарні у Нововолинську

Центральна міська лікарня Нововолинська потрапила до переліку закладів охорони здоров’я – потенційних об’єктів для реалізації проекту термомодернізації будівель за кошти інвесторів. Про це йшлося на позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 29 червня.
Депутати, прийнявши відповідне рішення, підтримали участь комунального підприємства «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт» у цьому проекті і надали йому дозвіл на підписання відповідних заявок. Вартість проекту – 22млн.грн.
За словами керівника КП «Волиньенергософт» Василя Дутка, проект реалізовується шляхом залучення позики Європейського інвестбанку за ставкою 1, 2% і на пільгових умовах для покриття цього кредиту строком на більш ніж 20 років. Ним передбачено утеплення фасадів, заміну вікон і дверей у будівлях ЦМЛ та інші енергозберігаючі заходи.
Міський голова Віктор Сапожніков вважає такий проект вдалим для Нововолинська, а рішення депутатів – необхідним і корисним для громади, бо це, крім усього іншого, зекономить бюджетні кошти.
А от стосовно добудови корпусу, який багато років стоїть з порожніми вікнами на території ЦМЛ, за словами першого заступника мера Андрія Сторонського, сказаними різким і підвищеним тоном, «його скоріш за все треба розвалювати, ніж добудовувати, оскільки в місті намічається скорочення ліжко-місць на третину».
Ксеня Лучко, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі