Яким буде цьогорічний фестиваль

Завдання восьмого фестивалю національної традиційної культури «Українське коровай-сузір’я», що проходитиме цьогоріч 2 – 3 жовтня у нашому місті, – назвати героїв, які боронять у цю важку днину рідну землю і народ, показати їхній подвиг громаді, скласти вдячність живим і загиблим, їхнім сім’ям.
У програмі фестивалю відсутні недоречні забави. Організатори подбали, щоб у виставці дитячих малюнків, етномайданчиках, створених руками родин захисників, кінострічках, шкільних виховних годинах, у матеріалах пошукових експедицій, у спільному молебні образ героя було викарбувано правдиво і шанобливо.
Вінцем свята є вручення випечених народними умільцями короваїв і сплетених материнськими руками хлібних вінків учасникам АТО і їхнім родинам. А переконлива патріотична пісня звучатиме у гала-композиції «Герою слава за борню землі, де проростає хлібний колос» гімном українському прагненню до свободи, нескореності та героїзму.
Також організатори фестивалю мають намір випустити альманах «Нація живе доти, доки народжує героїв».
Оргкомітет фестивалю просить усіх небайдужих взяти посильну участь у фінансуванні цього проекту та перерахувати кошти на рахунок № 35424302000834, МФО 803014, сектор культури та туризму Володимир-Волинської райдержадміністрації, код 20130710 Володимир-Волинське УДК СУ Волинської області.
Отримати додаткову інформацію ви можете за телефонами 2-28-84, 2-16-91, (095)55-87-836.
Дякуємо за розуміння та підтримку.
Оргкомітет

Розділ новин: 

Коментарі