«Якщо в «Теплокомуненерго» не буде виправлена ситуація, доведеться віддати підприємство у приватні руки»

31 травня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Нарада розпочалася з доповіді про діяльність «Теплокомуненерго» керівника підприємства Анни Рубанової. Вона повідомила, що згідно з відповідним наказом Кабміну від 23 квітня 2016 року «Теплокомуненерго» припинило опалювальний сезон і розпочало ремонтні роботи. Проходить ремонт котелень і теплових мереж. Виявлено два прориви системи постачання гарячої води. Заборгованість підприємства НАК «Нафтогаз України» становить 9 мільйонів 900 тисяч гривень. На 1 мільйон 600 тисяч гривень не відшкодовані субсидії. Найбільшими боржниками підприємства є КЕЧ та агротехнічний коледж. Міський голова Петро Саганюк висловив невдоволення щодо ситуації, яка склалася на «Теплокомуненерго». Зокрема він сказав: «Якщо в «Теплокомуненерго» не буде виправлена ситуація, доведеться віддати підприємство у приватні руки». Мер міста також обурений тим, що громадяни терплять незручності через відсутність гарячої води. В місті не розв’язані проблеми зі стоянками автомобілів. Вантажні машини їдуть не по об’їзній, де дуже погана дорога, а іншими вулицями. Автомобілями часто керують люди в нетверезому стані, а це говорить про те, що поліція фактично не виконує своїх обов’язків. Міський голова говорив і про інші негативні сторони нашої культури. Як приклад він навів недавню зустріч з обдарованими дітьми, майбутньою елітою нації. На майдані перед КМЦ, де відбулася зустріч, було безліч недокурків, ламають лавки та дерева, і жодна служба за цим не слідкує. Час уже навести порядок зі зграями безпритульних собак. На порядку денному залишаються економія енергоносіїв, ремонт навчальних закладів. Усім школам і ДНЗ, а також підприємствам слід закупити державну символіку. Відвідавши школу-інтернат, Петро Саганюк був приємно вражений діяльністю дитячого духового оркестру, а тому поставив питання про відродження оркестрів у дитячих установах. В місто привезені нові світильники, також потрібно послідовно знімати старі та облаштовувати нові.
Після наради Петро Саганюк відповів на питання місцевих журналістів.
-Петре Даниловичу, у вересні очікується візит у Володимир-Волинський Президента України. Чим це викликано?
-Днями у місто приїздив куратор від адміністрації Президента Віктор Ткаченко. Візит Президента очікується у два міста – Луцьк та Володимир. Ми плануємо, що Президент вручатиме ордери сім’ям, які заселятимуть 44-квартирний будинок для військових. Гроші, 8 мільйонів, на завершення цього будинку виділені, але проблема з їх освоєнням. Потрібно проводити тендер, а це займе біля 3-х місяців. Також плануємо показати Президенту митний перехід «Устилуг».
-Очікується приїзд інспекції, яка вивчатиме стан доріг.
-Так, це пов’язано з тим, що буде проводитися ремонт доріг, але у нас є і дорога державного значення – Луцьк-Устилуг. А вона в незадовільному стані, а також вулиці Ковельська і Зимнівська. Губернатор повідомив, що в область має прибути міністр інфраструктури.
-Чи ставиться питання про встановлення модульної котельні?
-Це питання вирішується. Є фірми, які мають бажання це зробити. Я незадоволений роботою «Теплокомуненерго», бо там думають, що все має робити міський голова.
-Анатолій Приступа написав у редакцію газети «Слово правди» листа про те, що гроші на ремонт доріг розподілені неефективно.
-Він усе бачить із своєї дзвіниці. Ремонт доріг – не така проста справа, як здається. Перш за все має бути проектно-кошторисна документація, потім робиться ревізія проекту, оформлюється декларація, за роботами ведеться технічний нагляд, а потім робиться прийом дороги.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі