Якщо генерали не слухатимуть маму, вона організує «Материнський майдан»

Укотре біля 51-ої ОМБр збиралися військовослужбовці, їхні дружини та матері. У вівторок люди чекали більше години обіцяної зустрічі з представниками Міністерства оборони та Генерального штабу. Однак генерали досі не вирішили, що робити з солдатами, які дивом вціліли в «іловайському котлі», тому на зустріч не приїхали.
Солдати, їхні батьки, рідні вже тричі збиралися біля КПП військової частини. І тричі представники місцевої влади обіцяли їм, що сприятимуть вирішенню їхніх проблем у Міноборони та Генштабі. Але ситуація досі залишається незмінною. Тільки полковник Віталій Челбін, представник штабу оперативного командування, який перебуває у Володимирі-Волинському ще з 12 вересня, мусить «віддуватися» за усе командування. Полковник самостійно вирішив їхати в Міноборони, аби передати керівництву вимоги мобілізованих: проведення демобілізації бійців, які вже п’ять місяців перебувають в зоні проведення АТО, повернення всієї 51-ої ОМБр у Володимир-Волинський та проведення роботи з особовим складом. Також необхідно провести облік зброї, уточнити списки полонених, поранених та зниклих безвісти.
Аби впевнитися, що полковник дійсно передасть вимоги за призначенням, матері просили викласти все листом у двох екземплярах, один з яких має залишитися у них. У разі нехтування їхніми вимогами жінки пообіцяли вийти на «Материнський майдан». Натомість солдати самі просили скласти полковнику компанію під час візиту до генералів, щоб особисто розповісти про пережиті жахіття, а також задати болюче для всієї України питання: доки наших військовиків використовуватимуть у якості гарматного м’яса?
Наразі відповісти нікому, адже зустрічатися з солдатами погоджуються представники міської, обласної рад, військові комісари з районних комісаріатів, котрі по суті зробити для бійців нічого не можуть, але обіцянки, що ними сиплють перед військовими та їхніми родинами, дуже схожі на передвиборчу кампанію.
Кристина Павлюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі