«Якщо до Верховної Ради потрапить 60 відсотків тих самих депутатів, то про яке оновлення може йти мова?!»

Тридцятого вересня відбулася щовівторкова оперативна нарада міського голови з керівниками відділів та управлінь міськвиконкому, а також з керівниками установ міста. Під час наради міський голова висловив подяку начальнику управління освіти Дмитру Здіховському за те, що усі вчителі у Володимирі-Волинському, на відміну від інших міст області, отримали грошові винагороди з нагоди професійного свята. Головному лікарю територіального медичного об’єднання Олександру Клачуку Петро Саганюк дав розпорядження реорганізувати палати для постраждалих в АТО військових і наголосив на тому, що вони мають бути оснащені на високому рівні. Також мова ішла про суботній ярмарок. А ще було наголошено керівникам усіх установ міста на необхідності економії енергоносіїв. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, громаду міста турбує те, що цукровий завод не працює. Що можете сказати з цього приводу?
-Проблема у місті не тільки в тому, що цукровий завод не працює, але й в тому, що він заборгував більше семи мільйонів у міський бюджет. Усіх хвилює, чому він не працює, але на проблему слід дивитися не однобічно. Чому не кажуть про те, що завод має величезні борги із заробітної плати перед робітниками?
-Губернатор Волині сказав про те, що, ймовірно, цього року опалювальний сезон почнеться 1 листопада. Які перспективи у Володимирі-Волинському?
-Я підтримую позицію губернатора. Є проблеми з лімітами газу. Директор теплокомуненерго поїхав на переговори з цього приводу. Залежатиме від температурного режиму, коли розпочнеться опалювальний сезон. Якщо тепло протримається ще деякий час, то почнемо його пізніше. Поки точно сказати не можу.
-Які теплозберігаючі заходи проводяться у місті?
-Перш за все, мета – ощадно використовувати газ та енергоносії. Цього року у школах замінено вікна на енергозберігаючі. Котельня інфекційної лікарні переводиться на тверде паливо. Також проводяться роботи з переведення деяких інших котелень на тверде паливо.
-Скоро вибори. Яка ситуація складається із підготовкою до них? На одній з попередніх нарад Ви говорили про те, що плануєте брати участь у виборах до Верховної Ради. Передумали?
-Так. Думаю, мій час брати участь у виборах вже минув. Зараз зареєстровано десять депутатів, і, я думаю, що це не межа. Хочеться, щоб громада обрала таку людину, яка дбала б про її інтереси. Людина, яка бере на себе повноваження народного депутата, мусить розуміти, що це – величезна відповідальність у такий складний час взяти на себе турботу про велику кількість людей. Думаю, що є серед кандидатів достойні люди, які пройшли велику школу життя. До того ж, переконаний, що влада повинна омолоджуватися, оновлюватися. А то про яке оновлення можна говорити, якщо не менше 60 відсотків, які можуть пройти, це ті, що вже були народними депутатами?!
-Військові нашої бригади повертаються у Володимир-Волинський. Які завдання постануть перед громадою у зв’язку з матеріально-технічним забезпеченням бригади?
-Боляче, що з бригадою так повелися. Якщо людина спіткнулася, їй потрібно подати руку, а не добивати. Згідно з рішенням Президента, бригаду перейменовують. Будемо старатися, щоб хоч і змінилася назва, але за бригадою було збережено усі здобутки, ордени – це історія значної кількості людей. Згадаймо лише, у якому жахливому стані була матеріально-технічна база бригади! Усі позитивні зміни – результат роботи волонтерів, громади міста, яка не лишилася осторонь. Звісно ж, забезпечення військових не повинно бути завданням тільки громади. Військові мають бути принаймні одягнені, нагодовані та соціально захищені.
-На Інтернет-ресурсі «Волинь-пост» з’явився матеріал, де автор задає питання: хто утримує футбольний клуб «BRW-ВІК»? Зокрема йдеться про те, нібито діти займаються там платно і водночас виділяються на утримання клубу гроші з місцевого бюджету. То все-таки це приватна структура чи бюджетна?
-Запевняю, з міського бюджету на футбольний клуб не витрачається жодної копійки. Це приватна структура. Ймовірно, на таких розмовах хтось із кандидатів творить свою передвиборчу кампанію. Єдине – їм дозволено використовувати інфраструктуру міста, але це нормально, враховуючи те, що вони відстоюють інтереси громади своєю діяльністю.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі