«Якою б важкою не була ситуація в країні, діти не повинні залишатися без свята і подарунків»

Святий Миколай завітав до дітей, батьки яких загинули в АТО і зникли безвісти
Так повелося, що за милосердя Миколи Чудотворця до людей йому відведена важлива місія – піклуватися про дітей, злидарів, ображених, несправедливо засуджених. Тому вже стало доброю традицією, що в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай приходить до кожної слухняної дитини, щоб покласти під подушку подарунок. Саме цей день відкриває цикл чарівних свят, які так люблять і малеча, і дорослі.
Ще звечора святий Миколай завітав до п’яти сімей із Володимира-Волинського та району, щоб навідати дітей, батьки-герої яких загинули на сході або зникли безвісти, мужньо захищаючи рідну країну від російського агресора.
-Якою б важкою не була ситуація в країні, діти не повинні залишатися без свята і подарунків. Тим паче такі особливі, в яких зла мачуха-доля відібрала найдорожче – люблячих і турботливих батьків. Я впевнена, що цікаві зустрічі та позитивні емоції в такий нелегкий час є вкрай важливими як для самих діток, так і для їхніх мам. У ці святкові дні діти очікують виконання бажань, тому найперше, що хотілося б побажати – це здійснення всіх їхніх надій та мрій, - зазначила активістка «Майдану Володимирщини» Віра Чайковська.
Справді, всі діти приємно здивувалися зустрічі зі святим Миколаєм, запевняючи, що були слухняними та чемними протягом року. Однак найбільше вразила глибока релігійність ще таких маленьких діток. Свідченням любові до Миколая стало те, що більшість із них читали напам’ять «Отче наш», за що були нагороджені солодкими подарунками.
Важливо, що спонсорували подарунки для малечі «Володимир-Волинська спілка підприємців та промисловців», підприємці ТЦ «Роксолана» та «Ажур», а також «Майдан Володимирщини».
«Небесні гостинці Святого Миколая» – для дітей з обмеженими фізичними можливостями
18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, в культурно-мистецькому центрі відбулося свято для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які проживають у Володимирі-Волинському, «Небесні гостинці святого Миколая». Організатор заходу – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Крім дітей, запросили для допомоги у проведенні свята багато гостей, які допомогли створити справді казкову атмосферу. Вихованці центру позашкільної освіти під керівництвом методиста з роботи з дитячими об’єднаннями Світлани Лиско подарували присутнім у залі казкову виставу за участю Янголят, Зірочок, Чортенят, святого Миколая. Ведучі свята – українці та україночки – розповіли присутнім про неймовірну доброту святого. Щиро звучали їхні пісні та зворушували серця гостей свята, які прибули не з порожніми руками – кожна дитина отримала іграшки та солодкі подарунки.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради запрошує усіх діток з обмеженими фізичними можливостями віком до 18 років, які проживають у м.Володимирі-Волинському, завітати у відділ за адресою вул.І.Франка, 8, ІІ поверх та отримати ще солодкий подарунок до Нового року. Гарних та веселих свят!
Аліна Джарига, Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський, с.Горичів, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі