Які рішення приймали депутати Володимир-Волинської райради?

7 червня у Володимир-Волинській райраді відбулася чергова сесія депутатів. Відразу нагадаємо, що межі району наразі складаються лише із двох сільських рад – Хобултівської та Березовичівської. Зокрема і дві сільські ради зараз формують бюджет райради.
Одним з перших питань розглянули депутати рішення про надання стипендій для учнів Березович і Хобултови. Проектом передбачили преміювати сімох успішних учнів стипендією в розмірі 100 гривень. Однак депутати висловили обурення і вирішили підняти суму до 200 гривень.
Голова ради роман гук підтримав депутатів, але додав, що підняти розмір стипендії зможуть лише коли внесуть відповідні правки до бюджету. Це зробити депутати зможуть лише під час наступної сесії. Однак депутати настояли і проголосували, щоб обдарованим дітям платили по 200 гривень стипендії.
Інше питання, яке практично не обговорювали, було надання надбавки самому ж голові райради Роману Гуку. Надбавку передбачили згідно чинного законодавства «за вислугу років». Чоловік працює на державних посадах 20 років і йому передбачено 30% до посадового окладу.
Згідно декларації голови райради, у 2017 років Роман Гук отримав 180 930 гривень. Відповідно надбавка буде в межах від 3-х до 4-х тисяч гривень.
Ще одним фінансовим питанням, яке вирішували, стало надання підйомних для контрактників. Нагадаємо, що раніше жителі Володимир-Волинського району отримували по 3 тисячі гривень підйомних, якщо підписували контракт із ЗСУ. Відтепер жителі Березовичівської і Хобултівської рад отримають по 4 тисячі, якщо вирішать вступити до збройних сил.
Депутати також обирали кого ж делегувати до Ради Нововолинського госпітального округу. Так як у Володимирі не було створено власного госпітального округу, а приєднано до Нововолинська – це стало процедурним рішенням.
Голова ради зазначив, що на профільній комісії була лише одна пропозиція, це кандидатура В’ячеслава Цибаха, який, окрім того що є депутатом, працює головним лікарем Устилузької міської лікарні.
“Я не дуже радий, що висувають мою кандидатуру, так як я не є прихильником медичної реформи. Я поки що не бачу позитивних результатів від неї. Вирішувати вам – депутатам”, - зазначив чоловік.
Депутати проголосували щоб В’ячеслав Цибах розпочав представляти Володимир-Волинський район у Раді Нововолинського госпітального округу.
На завершення депутати підтримали звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Щоправда рішення не прийняли одноголосно, депутат від ВО «Батьківщина» Ярослав Кондисюк «утримався» від голосування за це рішення.
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко офіційно прийняв звернення до Вселенського Патріарху Варфоломія щодо автокефалії від Предстоятелів православних церков України. Так, звернення передали Патріарх Філарет та Митрополит Макарій з підписами усіх архієреїв УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ.
Дарія Поддубецька, спеціально для газети «Місто вечірнє»

Розділ новин: 

Коментарі