Які послуги волинські лікарі надаватимуть військовим АТО безкоштовно

За дорученням голови облдержадміністрації управлінням охорони здоров’я ОДА видано наказ щодо надання безоплатної консультативної, діагностичної та стаціонарної допомоги військовослужбовцям у лікувально-профілактичних закладах області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.
Днями до голови облдержадміністрації звернулося п’ятеро бійців 51 окремої механізованої бригади з проханням посприяти у реабілітації. Адже за словами хлопців, ті, хто повернувся із зони бойових дій, пережили чимало. І це вплинуло і на фізичний, і на моральний стан військових. Тому душа і тіло потребують реабілітації та допомоги спеціалістів.
Володимир Гунчик однозначно наголосив, що «лікарі мають взяти під опіку учасників АТО. При потребі провести комплексне обстеження стану організму. Людям, які боронили країну на Сході від ворога, маємо надати усю психологічну, медичну чи реабілітаційну допомогу, допомогти відновити силу тіла і духу».
До слова, наразі триває робота зі створення в області реабілітаційного центру для учасників АТО. Запрацювати він має з 1 жовтня ц.р. До роботи центру залучатимуть працівників закладів освіти та охорони здоров’я.
Контроль зі створення обласного реабілітаційного центру покладено на заступника голови ОДА Світлану Мишковець.
Джерело: Під прицілом.

Розділ новин: 

Коментарі