Як зустрічати рік Червоної Мавпи

Мавпа – істота оригінальна, а тому і зустрічати її слід з особливим підходом до оформлення інтер’єру, сервірування столу та вибору одягу.

Отож, прикрашаємо будинок до приходу року Мавпи
По-перше, недалеко від входу потрібно поставити фігурку господині року – Мавпи. По-друге, при прикрашанні ялинки чи будинку, бажано використовувати яскраві іграшки, багато мішури і ліхтарики. Обов’язково об’єднайте все тематикою вогню. Якщо повісити на ялинку цукерки і позолочені горіхи, це, напевно, приверне увагу Мавпочки і вона віддячить.

Що поставити на стіл
По-перше, ніякої хімії, оскільки Мавпа такого не любить. По-друге, зустрічати Новий 2016 рік, слід з якомога більшою кількістю вегетаріанських страв, і звичайно, солодощами та фруктами. Прикрашати стіл теж бажано яскраво і святково, при цьому обов’язково на новорічному столі повинні бути запалені свічки.

Що одягнути
Зрозуміло, що зустрічати прихід Нового року, треба в чомусь червоному, золотому або помаранчевому. Також можна обирати тканини, що переливаються, і блискучі прикраси. Наряд з органзи або шовку, доповнений золотими прикрасами – саме те, що потрібно.
До речі, про розваги: святкувати Новий рік 2016 (Мавпи) треба дуже весело і бажано в галасливій компанії. А якщо залишаєтеся вдома – розважайтеся по повній, оскільки похмурі особистості Мавпі навряд чи сподобаються.

Розділ новин: 

Коментарі