Як живуть очільники району?

Як відомо, згідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», держслужбовці та депутати місцевих рад до 1 травня 2017 року зобов’язані були подати е-декларації до НАЗК.
Ми вирішили проаналізувати, на що живуть місцеві «слуги народу». Як з’ясувалося, у багатьох із них основне джерело доходу – це офіційні заробітні плати. Втім декларуванню підлягають лише суми, що перевищують 50 мінімальних зарплат станом на 1 січня звітного року, тобто 60900 гривень.
Почнемо з керівництва РДА та районної ради.
Наталія Василець у декларації вказала, що живе лише на зарплату, якої за рік отримала 173230 гривень. Це приблизно 14,5 тисяч гривень на місяць. Також вона зазначила, що має квартиру в межах міста загальною площею 98,8м.кв. і вартістю на момент придбання 134002 гривні.
Голова Володимир-Волинської райради Роман Гук вніс до Єдиного державного реєстру відомості про два житлові будинки, які належать не лише йому, а й членам родини. Один із них у с.Новини – 58,2кв.м, а інший – в Устилузі, 241кв.м. Ще в голови райради у тих же населених пунктах є 8 земельних ділянок загальною площею 4,3га. Їздить пан Роман на легковому автомобілі «Toyota Camry», вартість якого не вказано. Інших доходів, окрім зарплати, теж не має. За рік заробив 105544 гривні.
Підготував Олексій Біянов

Розділ новин: 

Коментарі