Як жінки поважного віку викликали старість на поєдинок

Про університет 3-го віку, що діє у нашому місті, знають всі. Жінки поважних років, які відвідують заняття університету, цієї зими вирішили цілком серйозно викликати старість на поєдинок. Слухачки завітали до міського спортивного комплексу. Їх привітно зустрів директор Валерій Рудись. Однак цих чарівних жінок цікавила не лише екскурсія по приміщенню. Вони загорілися бажанням перевірити сили та витривалість на сучасному спортивному обладнанні, поплавати у басейні, покрутити велосипед, дехто ризикнув пробігтися на біговій доріжці. Результат – щасливий блиск в очах, чудовий настрій, бадьорість, а також щира вдячність тим, хто дбає про здоров’я громадян міста.
Вміють слухачки університету боротися і з відчаєм, і з тугою, вміють підтримати інших. Так Марія Макієнко, Тетяна Бабінська, Віра Шербіна, Слава Оніщук, Лідія Калина зв’язали більше десяти пар теплих шкарпеток для воїнів АТО. Вони вже отримали подяку від солдатів, адже номери своїх мобільних телефонів залишили у кожній парі шкарпеток.
Отож, недарма кажуть, що у здоровому тілі – здоровий дух. А ті, хто бореться зі старістю, в першу чергу дбають про молоде покоління.
Антоніна Булавіна,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі