Як відгукувалися гості балу про захід

Ольга Міщан, гостя балу, мама дебютантки:
-Захід приємно здивував, у прекрасного міста мають бути прекрасні традиції. Думаю, це саме те, що потрібно людям в час буденності і дефіциту вишуканості та гарних манер. Бал об’єднав галантних кавалерів і чарівних дам. Мені дуже сподобалися люди, що завітали на це дійство. Атмосферу свята створювали виступи танцюристів клубу «Грейс», особливі чари від оркестру музичної школи. Але найбільше мені сподобалось, як усі, хто завітав на свято, танцювали вальс, полонез, польку. Від крихітної дівчинки в мами на ручках, до людей поважного віку. І байдуже, що не всі професійні танцюристи, але всі отримали велике задоволення. До речі, мої подруги вже чекають нового балу. Подяка організаторам.
Олена Кандиба, голова ГО «Берег надії»:
-Класичні композиції під живий оркестр, повний зал жіночої краси і чоловіків з метеликами. А танго… Танго треба вчитися танцювати!. Захід був пронизаний ніжністю і легким хвилюванням. Можливо, від того, що не всі вміють танцювати класичний вальс чи полонез, але скоріш за все через те, що знаходилися ми на справжньому балу. Організатори новорічно-різдвяного балу передали мені як голові ГО «Берег надії» сертифікат на суму 3000 гривень, це частина коштів від продажу квитків. Тобто, кожен учасник балу став ще і нашим благодійником. Тому від усіх дітей нашої організації, від себе особисто щиро дякую організаторам, учасникам балу та всім причетним до цього чарівного дійства за ваш благодійний внесок. Він буде спрямований на купівлю оргтехніки для організації.
Богдана Чишій, учасниця балу, мама Олександра Чишія:
- Можливо, і не все вдалось так, як задумувалось організаторами, але ми цього не помітили. Бал пройшов на одному диханні! Вдалося створити ту неповторну атмосферу, до якої, я впевнена, ніхто не залишився байдужим. Трішки мало було танцюючих пар, але це і перший бал. Та все було стильно і атмосферно! Щодо переможців - нічого не можу сказати, я не слідкувала за конкурсом весіль. Бажаю організаторам натхнення та сил.

Розділ новин: 

Коментарі