Як вберегтися від енергетичних вампірів

Про те, що вампіри існують не лише у фантастичних серіалах, а й у реальному житті, відомо давно. Правда, смокчуть вони не кров, а нашу позитивну енергію. Жителька одного із великих сіл нашого району, яку звати Надія Іванівна, ще від своєї прабабусі перейняла знання про людей, які є енергетичними вампірами. Цими знаннями і власними спостереженнями жінка поділилася з нами.
-Насамперед хочу сказати, - почала розмову пані Надія, - більшість людей навіть і близько не підозрюють про те, що вони є вампірами. Це їхня природа або, якщо хочете, містичне захворювання, яке передається генетично, є наслідком негативних вчинків предків чи просто розвивається під впливом певних обставин. Отож відкрито звинувачувати людину у вампіризмі ніяк не можна, тому що це суперечить і юридичним, і моральним нормам. Є три види енергетичного вампіризму. Перший я б назвала «доброзичливим вампіризмом», бо людина-вампір ставиться до інших привітно, дуже нахвалює, робить компліменти. В народі такий вид вампіризму називають зуроченням. Другий вид вампірів – це люди-нитики, які постійно скаржаться на власні проблеми, незадоволені життям. Виливши свої біди, вони позбавляються негативу, віддаючи його іншим. Третій вид і особливо небезпечний – це скандалісти. Вони провокують сварки, безцеремонно втручаються у справи інших людей, диктують свої правила тощо. Особливо складне становище, коли є енергетичний вампір у родині. Тоді життя нагадує пекло. Звичайно, найчастіше вампірами стають люди похилого віку, але це набутий вампіризм. Старіючи, людина втрачає енергію і змушена її поповнювати за рахунок молодших. Із цим становищем потрібно миритися, проявляти терпіння. Інша справа, якщо вампіром є зріла і тим більше молода людина. Наявність енергетичного «кровососа» в сім’ї призводить до відсутності взаєморозуміння, розлучень і навіть безшлюбності. Своєрідним видом вампіризму є лихослів’я.
Вислухавши Надію Іванівну, ставлю їй запитання про те, чи може людина сама у себе виявити ознаки енергетичного вампіра.
-Теоретично так, та практично досить складно. Кожна людина вважає себе хорошою, а свої погляди на життя – правильними. Потрібна дуже велика душевна мужність, аби самокритично подивитися на себе, на своє життя, зробити певні висновки і перемогти в собі вади. Та все ж якщо людина помічає, що у неї участилися проблеми в сімейних відносинах, стали рідко дзвонити друзі, а сусіди взагалі перестали навідуватися, слід замислитися, чи не є вона енергетичним вампіром. Позбавитися рис вампіра можна. Для цього слід покаятися у гріхах, щиро молитися, адже те, що людина-вампір віддає свою негативну енергію іншій особі та підживлює себе чужим позитивом, є все-таки великий гріх, хоч і неусвідомлений. Та найголовніше – боротися зі своїми вадами. Пам’ятайте, що внутрішня природа кожного з нас не рятує від правила бумеранга.
Отож як вберегтися, а тим більше рятуватися від енергетичного вампіра? Надія Іванівна дає наступні поради:
-Ще раз наголошую на тому, що ні в якому разі не відвертайтеся від людини, яку ви запідозрили у вампіризмі. Будьте гуманними. Просто намагайтеся звести до мінімуму спілкування з нею. Народна практика має багато методів боротьби з вампіризмом. Якщо людина надто уважно придивляється до вас, хвалить вашу зовнішність чи одяг або скаржиться на свої проблеми, непомітно скрутіть невеличку дулю. Цим ви перекриєте дорогу негативній енергії. Можна зробити і так: зігнути великий і безіменний пальці і торкнутися ними один одного. Таке положення тримати весь час при спілкуванні з вампіром. Ще народний досвід радить постійно носити при собі шпильку або білизну навиворіт, але я особисто вважаю, що цей метод діє не завжди. Повернувшись додому, корисно прийняти душ, оскільки вода змиває негатив. Обов’язково помоліться Богу, попросіть у нього підтримки і захисту. Є ще один хороший і дієвий метод – це уявний вітряк. Потрібно стати посеред кімнати, розвести руки в сторони і уявити, що через ваше тіло проходять крила вітряка. Саме вони виганяють з вас негативну енергію. Головне – не думайте погано про людину, яка вас зурочила, не бажайте їй зла. І ще одне. Господь сказав, що без його волі жодна волосина не впаде з наших голів. Отож якщо ми піддалися впливу вампіра, значить якоюсь мірою це заслужили..
На завершення зустрічі Надія Іванівна люб’язно попросила не турбувати її відвідинами та телефонними дзвінками, тому що вона не надає практичної допомоги, а лише поділилася власними знаннями і спостереженнями.
Алла Фісенко, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі