Як у Володимирі реалізуються проекти-переможці громадського бюджету

20 квітня на засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету було обговорено стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету (бюджету участі). За підсумками конкурсу 2017 року перемогли 2 великі і 5 малих проектів. Реалізація жодного ще не завершена.
За інформацією міської ради, за проектом «Створення сучасного кабінету ЛФК для хворих м.Володимира-Волинського» зроблено поточний ремонт приміщення, закуплено елементи обладнання. На сьогодні тривають роботи із встановлення обладнання.
Назву проекту «Спортивний майданчик на території гімназії ім.О.Цинкаловського» за погодженням з автором було скориговано. Поки що розроблено робочий проект, який знаходиться на експертизі, та ПКД. Обговорюється укладення договору на виконання робіт з підрядником. Але у зв’язку з ростом цін та зарплат у будівництві передбачених коштів не вистачить. Тому шукатимуть співфінансування.
Щодо проекту «Накриття для розміщення дитячих візочків біля входу в дитячу поліклініку», теж були змушені замінити капремонт на поточний. Уже обрано підрядника, який вивчає можливість виконання робіт за передбачені кошти.
За проектом «Спортивно-гімнастичний комплекс у військовому містечку» підписано договір із ТзОВ «Європарк-Волинь», придбано всі необхідні елементи, ведуться роботи із встановлення майданчика.
Згідно з проектом «Мій двір – моє місто» (на вул.Пол.Січі, 49), уже облаштовано прибудинкову територію (покладено бруківку) та планують провести роботи з благоустрою (підсипати землю і встановити лавочку).
За проектом «Щасливе дитинство» (встановлення дитячого майданчика на вул. Луцькій, 103) Поліни Гусюк вже встановлено ПП «ВАОВА» майже всі елементи майданчика, окрім дитячої каруселі. Найближчим часом роботу завершать.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі