Як у «Шпильці» народжувалися Tildи

Цілком зрозумілим є бажання господарів та господинь прикрашати свою оселю. Уже не перший рік доволі популярним є використання «хендмейдівських» (саморобних) виробів. Більше року щосуботи та щонеділі майстриня, про яку ми вже писали на сторінках нашого видання, Юлія Шпіля проводить майстер-класи для дівчаток, які хочуть створювати оригінальні вироби, що нададуть особливого затишку оселі. Залучає вона й інших майстринь. Майстер-класи проводяться у майстерні авторських подарунків «Шпилька».
-Уже проводилися майстерки зі скрапбукінгу (альбоми різних стилів, листівки, настінні рамки, календарі, блокноти різних видів.), декупажу – кухонні дошки, гребінці-щітки, баночки для чаю та кави. Робили вироби для декору кімнати -  підставку для канцтоварів, кавову рамку, топіарій (кавове дерево), - розповідає Юлія. – Постійні клієнтки вже не раз просили провести заняття із виготовлення інтер’єрної ляльки Тіldи. І от минулої неділі їхню мрію було здійснено. Для допомоги дівчаткам у створенні ляльок було запрошено майстриню Вікторію Нечипорук.
Що ж це за лялька така? «Мама» ляльки – норвезький дизайнер Тоні Финангер внесла неабиякий сплеск у світ хендмейду. Її милі лялечки з рум’яними щічками відразу знайшли своїх шанувальників. Шиють Тільду з натуральних тканин спокійних тонів. Пропорції тіла не відповідають людським міркам, руки і ноги довгі, а голова маленька порівняно з тілом, нижня частина зазвичай повна. Умовне личко з маленькими оченятами, вишитими нитками чи бісером, смішні зачіски – все це об’єднує ляльок у стилі Тільда.
-У найближчих наших планах – роботи, присвячені осені, і по скрапбукінгу, і по декупажу. Майстриня з Любомля Тамара вчитиме учасниць майстер-класу  робити квіти лілії з фоамірану (замшевого пластичного матеріалу). А далі – підготовка до Нового року. Виготовлятимемо новорічні іграшки у різних стилях – декупаж, об’ємний декор, фетрові іграшки та новорічні альбоми.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі