Як студентка педколеджу виборола гран-прі у Всеукраїнському конкурсі

Публікації

Вікторія Савчук - студентка 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського перемогла у Всеукраїнському дистанційному конкурсі художньої творчості «Креативна Молодь». Він проводився на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди.
Студентка під керівництвом свого викладача Ольги Гудим підготувала на конкурс відеопрезентацію творчих доробків викладача педколеджу, чхудожниці та громадської діячки Тетяни Токаревої. За кількістю переглядів її відео, що було розміщене на сайті університету, здобуло перемогу. Ми поспілкувалися зі студенткою та її наставницею, аби детальніше дізнатися про участь у конкурсі та шлях до перемоги.
Викладач спеціальності «Образотворче мистецтво» Ольга Гудим розповідає, що всі її студенти є дуже творчими й креативними. З ними цікаво працювати.
- Цьогорічна випускниця педколеджу Віка Савчук – одна з тих, з ким вдається знайти спільну мову з півслова, хто відгукується сяйвом очей на кожну сміливу й шалену ідею, - розповідає про свою студентку Ольга Вячеславівна. - Вона неодноразово епатувала публіку коледжу своїми творчими «витівками»: анімовані стікери для соцмереж із стилізованими портретами дирекції коледжу до свята 8 березня, курсова робота з гіперреалістичними зображеннями кексів 60х60см, збірні фотовиставки студентів, круті відеоролики… Всього не перелічити... Віка заряджає всіх навколо нестримною енергією, і працювати разом із нею – справжнє задоволення для викладача.
Для участі у конкурсі потрібно було надіслати відеофайли з представленням митця та його творчих робіт. Конкретно, про кого знімати відео - не повідомлялося, відповідно й обмежень для творчого пошуку не було.
- Вирішили «креативити»! - каже Віка. – Не хотілося у відео розповідати про тих митців, про кого вже багато сказано, як, приміром, Тарас Шевченко. Вирішили показати, чим живуть сучасні творчі люди. Викладач педколеджу Тетяна Токарева для мене є зразком для наслідування. Її жага до мистецтва вражає. Вона дуже творча й «горить» своїми роботами, надихає й мотивує інших. Тому вирішили, що цікаво було б зняти відео про неї.
- Дійсно, моя колега і подруга Тетяна Токарева протягом кількох останніх років постійно радує нас своїми творчими звершеннями, і , на щастя, у нас зібрався цілий фото- та відеоархів, який ми використали під час підготовки роботи на конкурс, - каже Ольга Гудим.
Вікторія зняла на відео, як Тетяна Миколаївна зі студентами працює на заняттях, а потім взялися за монтаж відео-презентації. Озвучити відеоряд попросили героїню сюжету – Тетяну Токареву. Майже тиждень довелося трудитися над конкурсною роботою, не все й відразу вдавалося так, як було задумано.
- Оскільки ні я, ні Вікторія раніше не працювали із відео такого рівня, то з деякими труднощами монтажу, ми, все-таки, зіткнулися. Ну, як без цього? – посміхаючись, каже Ольга Гудим. - Довелось змінити кілька різних програм, доки вдалося отримати очікуваний результат. Найприємнішим у всьому цьому було відчуття неабиякої підтримки колег-«кримчан», студентів та інших містян під час онлайн-голосування у ІІІ турі конкурсу. Перегляди і лайки росли, як на дріжджах, тому ми й отримали гран-прі.
Та це не єдиний успіх «кримчан». Володимир-Волинський педагогічний коледж має ким гордитися! Студенти 3-4 курсів спеціальності «Образотворче мистецтво», які брали активну участь у конкурсі «Креативна Молодь», показали чудові результати. У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» свою роботу представили студенти 3-А курсу Мілан Міщук (І місце), Світлана Подзізей та Марія Соболь (ІІ місце), Олена Романюк та Олена Подгальська (ІІІ місце). Вони підготували відеофільм про студію писанкарства «Сонцеквітка», якою керує викладач та народна майстриня Леся Мартинюк.
Валентина Тиненська, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі