Як стати успішним бізнесменом, дізнавалися місцеві підприємці

19 жовтня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося чергове засідання за круглим столом підприємців із представниками банківських установ, влади та контролюючих органів. Присутніх інформували про те, як, використавши певні програми та ресурси, стати успішним бізнесменом. Менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів Володимир-Волинського відділення «ПриватБанку» Олеся Кужель розповіла про національну програму «Країна успішного бізнесу», що впроваджується з метою відновлення економіки країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва загалом. Ті, хто з певних причин пропустив зустріч, можуть дізнатися деталі програми за номерами (095) 510-59-66 або 0-800-504-707.
Завідувач сектору організації продажів відділу ММСБ філії Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк» Вікторія Стельмащук презентувала програму «Будуй своє», що відкриває багато нових можливостей та безкоштовної корисної інформації на онлайн-ресурсі http://regulation.gov.ua. Усі зацікавлені зможуть знайти покрокову інструкцію з відкриття власного бізнесу, ознайомитися з основними законодавчими актами та повноваженнями органів державної влади, запитати у ментора поради, пройти цікаві тести та перевірити свої знання, переглянути стрічки, які допоможуть збільшити продажі та ще багато цікавого і корисного для роботи.
Також на засіданні за круглим столом прозвучала актуальна для підприємців інформація від завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб Володимир-Волинської об`єднаної податкової інспекції Ірини Наумчук, начальника відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення МВК Тетяни Ільницької, завідувача сектору профілактики виробничого травматизму та медичної реабілітації Володимир-Волинського відділення фонду соціального страхування Анатолія Ляшука та першого заступника начальника Володимир-Волинського об`єднаного пенсійного фонду України Руслани Левчук.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі