«Як би складно не було, але наші діти будуть вчитися малювати і грати»

22 грудня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. На самому початку наради міський голова Петро Саганюк звернув увагу на те, що до міської ради знову звертаються мешканці району, зокрема з Устилуга і Льотничого, а тому слід їм вказувати на точного адресата їхніх звернень – районну раду. Взагалі, як зауважив очільник міста, розгляд усіх звернень і скарг громадян слід завершити до 31 грудня. Є необхідність провести черговий інструктаж з техніки безпеки серед населення, особливо в освітніх закладах, посилити увагу до дітей під час канікул. Головний лікар ТМО Олександр Клачук був підданий критиці через зволікання із впровадженням українсько-німецького проекту, згідно з яким обслуговування в медичному закладі має бути поставлене на європейський рівень. У році, що минає, не було виділено жодної путівки для людей, які втратили працездатність, а тому міський голова жартівливо порадив Григорію Цаль-Цалку, що очолює відділення Фонду соціального страхування, «відправити копії старих путівок в музей». Знову виникла нагальна потреба з відключенням води, яке відбулося з 23 на 24 грудня з 20-ої до 7 години ранку. Керівникам відділів наказано в п’ятницю, 25 грудня, видати заробітну плату працівникам. Також жителів міста і району запрошують на передноворічний ярмарок 26 грудня. В міську раду звернулася багатодітна родина, яка проживає на вулиці Гайдамацькій, із проханням підключити газ. Це завдання покладено на Віктора Фіщука, начальника управління житлово-комунального господарства. 25 грудня о 16 годині відбудеться відкриття новорічної ялинки. У плані залишається обговорення проекту щодо створення зони відпочинку на річці Риловиця. Негайної реконструкції вимагає освітлення міських вулиць. Оскільки є повідомлення про те, що попереду морози до 10 градусів, комунальники міста мають подбати про запас піску та солі.
Під час традиційної зустрічі з представниками місцевих ЗМІ Петро Саганюк відповів на запитання журналістів.
-Петре Даниловичу, завершується 2015-й рік. Які підсумки року Вас тішать?
-У господарському плані рік завершили в цілому непогано. Маємо солідне перевиконання бюджету, що дало можливість виконати ряд робіт: ремонт вулиць, шкіл, дахів будинків, встановлення дитячих майданчиків. Але це був і складний рік. Триває війна, і ми знову втратили кращих синів. Батьки втратили дітей, дружини – чоловіків. Але ми зробили все, щоб місто жило і розвивалося. Реалізовано проект «Чиста вода». Хотілося б, щоб те, що зробили ми, на своєму рівні зробив уряд країни, хоча б у соціальному захисті людей, бо є заходи, виконання яких не залежить від місцевої влади.
-Уже відомі деякі цифри майбутнього бюджету. Які він дає можливості?
-Щось конкретно сказати ще не можна, бо немає державного бюджету і нового податкового кодексу. Передусім приймемо бюджет по зарплаті та енергоносіях.
-По місту поширюються чутки, що в школах не буде фінансуватися естетичне виховання дітей і таким чином батькам за гуртки і факультативи з естетичного виховання доведеться платити.
-Як би складно не було, зробимо все, щоб діти вчилися малювати, грати на інструментах.
-Що не вдалося зробити?
-Надіялися на спільний українсько-німецький проект по лікарні. Благодійний фонд цього проекту – німецька сторона. Але ми в цьому проекті співпрацюємо з Бродами, і саме вони загальмували реалізацію проекту. Хотілося б, щоб проект запрацював, тоді б наша лікарня отримала сучасне медичне обладнання. Взагалі б хотілося, щоб конструктивніше працювали всі відділи.
-Чого чекаєте від року нового?
-Миру, спокою і здоров’я.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі