Як працює народний депутат Ігор Гузь

За час своєї каденції депутат Верховної Ради Ігор Гузь дав 98 обіцянок, з яких виконав 44, ще 41 – має дотримати упродовж року.
Ігор Гузь обраний до парламенту в листопаді 2014р. за одномандатним виборчим округом №19. Він активно працював як в окрузі, так і в сесійній залі, тому в нього зафіксована велика кількість власних обіцянок.
Як приклад, обранець впорався зі своїм запевненням, що фестиваль «Княжий» стане традиційним, а на цій території створюватимуть рекреаційну зону. Вже двічі «Княжий» відбувся в парку Заріччя, відбулося й оновлення паркової зони. Навіть дитячий майданчик встановили.
Нардеп має намір виступати за створення непідлеглої Москві церкви з центром у Києві. Принаймні він уже виконав обіцянку підтримати звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія щодо автокефалії Православної церкви в Україні.
Також він запевнив, що не допустить закриття станції переливання крові у Володимирі-Волинському. Ігор Гузь наполягає в своїй чіткій і жорсткій позиці й надалі відстоювати інтереси волинських гірників, аби добудували «десятку», реанімували діючі шахти. І саме в 2019-му потрібно приділити цьому значні спільні зусилля.
Крім того, парламентар заявив, що знайде фінансування для облаштування у Володимирі-Волинському та Нововолинську урбаністичних просторів на місці занедбаних територій – скверів, парків, вулиць.
Загальноукраїнське видання «Слово і діло» щодня аналізуватиме рівень відповідальності Ігоря Гузя.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі