Як поживає Хобултівська сільська рада

Володимир-Волинською РДА була проведена комплексна перевірка Хобултівської сільради. За її результатами виявлено, що загальний фонд сільського бюджету з доходів січня-жовтня 2016р. виконаний на 917тис. 164грн. (125,4% до призначення). За звітний період заборгованостей із зарплати працівникам бюджетних установ не було. У всіх населених пунктах сільради затверджена нормативна грошова оцінка земель. Потрібно оновити Генеральні плани сіл, терміново розробити Генплан с.Микуличі, адже той, що є, не придатний для використання.
Не на всіх об’єктах громадського призначення облаштовані пандуси для інвалідів, а ті, що є, у незадовільному стані. Останні 5 років виконком даним питанням не займався. Недостатньо уваги приділяється благоустрою населених пунктів. Правила благоустрою затверджені, але вони не зовсім відповідають вимогам законодавства і не розміщені на інформаційних стендах для ознайомлення громади. У березні цього року були затверджені заходи з благоустрою, однак вони не зовсім коректні, контроль за їхнім  виконанням не проводився. Не встановлений єдиний санітарний день із прибирання територій, не оголошувався місячник благоустрою чи загальна толока. Протягом тривалого часу не відремонтовані будівлі закладів торгівлі у селах, не скрізь порядок на прилеглих територіях, порушники правил благоустрою не притягуються до відповідальності. Є потреба у проведенні благоустрою біля пам’ятника у Микуличах.
У кожному селі є хати-пустки, що перебувають у занедбаному стані, однак жодних адміністративних заходів до їхніх власників не вживається. Схема очистки населених пунктів, затверджена у 2008 році, не відповідає вимогам Державних будівельних норм. Не проведено державної реєстрації кладовищ та відсутні плани їхньої забудови.
На ремонт та грейдерування доріг у населених пунктах протягом 2015-2016 років бюджетні кошти не використовувалися.
Виконкому необхідно доопрацювати нормативні документи з питань цивільного захисту сільради та розробити план дій у надзвичайних ситуаціях.
Що стосується роботи закладів культури, то вона організована відповідно до річних, квартальних та перспективних планів. Чимала увага приділяється роботі з дітьми та молоддю. Працівники будинку культури с.Хобултова впроваджують у свою роботу інноваційні форми культурно-мистецьких заходів.
Але є у закладах культури ряд проблемних питань. Зокрема, треба замінити опалювальну систему, вікна, та двері у будинку культури с.Хобултова, зробити капітальний ремонт покрівлі та стелі у клубі с.Микуличі, відсутня комп’ютерна техніка у закладах, необхідне постійне поповнення бібліотечного фонду новою літературою, особливо для дітей.
У молоді на території сільради є можливість для занять спортом. У ЗОШ є спортзали і спортмайданчики. У Хобултові є футбольне поле, функціонує спортклуб «Сокіл». Учні та сільська молодь беруть участь у районних заходах,  змістовне проведення дозвілля ініціює і сільська рада для різних вікових груп.
На постійному контролі виконкому знаходиться соціальне обслуговування одиноких непрацездатних громадян, соціальний захист неповнолітніх, профілактична робота з підлітками, схильними до правопорушень, запобігання соціальному сирітству. Проте деякі напрямки захисту прав дитини все ж треба активізувати.
Незважаючи на наявність проблем, колегія РДА 21 грудня визнала роботу виконкому Хобултівської сільради задовільною, але вказала на недоліки та закликала  вжити заходів з їхньої ліквідації.
Міла Сергєєва, с.Хобултова, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі