Як цікаво провести вихідні? Може, оберете «Угорський чардаш»?

Ще Анатоль Франс писав: «Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома». Ви маєте чудовий шанс отримати це «більше» вже найближчими вихідними! Туристична агенція «Шампань Тревел» пропонує цікавий та якісний відпочинок за доступними цінами. Наприклад, ви можете обрати екскурсійний автобусний тур «Угорський чардаш». За чотири дні відвідаєте найгарніші міста Угорщини та Австрії за невелику суму – від 1265 гривень за особу. Якщо ж вам до вподоби інші країни Європи, керівник туристичної агенції «Шампань Тревел» Тетяна Білун підбере для вас найоптимальніший варіант.
-Екскурсійні автобусні тури об’єднують від 2 до 5 країн, - розповідає Тетяна Миколаївна. – Їх тривалість – від 3-х днів. Подарувати собі яскраві враження в сіру осінню погоду, отримати море позитиву, побачити неперевершену Європу можна хоч сьогодні. Крім того, в жовтні відкривається сезон на відпочинок в екзотичних країнах, таких як Індія, Таїланд, Шрі-Ланка, Об’єднані Арабські Емірати та інші. Не варто забувати й про всіма улюблений завжди сонячний і теплий Єгипет, який чекає туристів протягом усього року. Там якісний сервіс, помірні ціни і найгарніше море!
Турагенція для своїх клієнтів пропонує море різноманітних знижок, готує цікаві акції до свят. Про них можна дізнатися на сторінці «Шампань Тревел» в соціальних мережах «Однокласники» та «Вконтакте».
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі