Як 50 тисяч гривень закатали в асфальт, товщиною три сантиметри

Третього серпня депутата міської ради Сергія Барщевського викликали у військове містечко №2. А трапилося те, що місцеві жителі побачили, наскільки неякісно відбувається ремонт дороги просто у них під вікнами. Промовиста сума у проектно-кошторисній документації – 50 тисяч гривень – жодним чином не відповідала тому, що побачив на власні очі й депутат Барщевський. За нормами, шар асфальту має становити не менше 5 сантиметрів, однак на ділянці дороги, що на вул.Поліської Січі, 21, прошарок становив 3-4, а подекуди й 2см. «Я знімав той асфальт руками», - розповідає Сергій і підтверджує слова промовистими фото. Недоброякісну роботу виконував підрядник із Нововолинська – підприємство «Сантехмонтаж». Його працівники навіть не очистили покриття від бруду перед тим, як взятися за роботу, тому під шматками асфальту було повно пилу і сміття.
Згодом на місце події прибули перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук і начальник управління ЖКГ Віктор Фіщук. Ярослав Матвійчук запевнив, що викличе технагляд і у разі потреби будуть застосовані кардинальні заходи щодо недобросовісного підрядника. До речі, невдовзі прибув і сам Анатолій Коптюк – власник підприємства «Сантехмонтаж». На будь-які зауваження він знаходив виправдання. Наприклад, товщину в 3см пояснив тим, що збирався збільшити площу заасфальтованої поверхні порівняно з тим, що вказано у кошторисі.
Не минуло й тижня, як 8 серпня Сергій Барщевський знову взявся висвітлювати ремонт дороги нововолинським підприємством, тепер на вулиці Шахтарській, 21. Цього разу робота велася під технічним наглядом, хоча інженери встигали повідомляти про недоліки в роботі працівникам підприємства. Утім, як і минулого разу, пан Коптюк зміг пояснити і низьку якість асфальту, і його неоднорідний шар. Мовляв, не вистачило сировини, бо проект розробляли не для пішохідного тротуару, а для ділянки на дорозі.
Зранку дев’ятого серпня під керівництвом начальника управління ЖКГ Віктора Фіщука було створено щось на кшталт комісії з перевірки якості роботи. За ходом подій стежили також жителі будинку. Працівники «Сантехмонтажу» врахували всі побажання і виправляли недоліки своєї вчорашньої роботи
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі