«Я такої атестації працівників поліції, яка була проведена, не приймаю»

Першого березня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Серед поточних питань, які розглядалися, міський голова Петро Саганюк особливо акцентував увагу на використанні всіма відділами бюджетних коштів. Заступник міського голови, секретар міської ради Олег Свідерський наголосив на необхідності вчасної подачі документів, які мають розглядатися на сесії. Напередодні 8 Березня запланована зустріч із вдовами загиблих учасників АТО, а заступникам очільник міста дав розпорядження зустрітися з жінками в домашній обстановці та ознайомитися з їхніми проблемами.
Після наради відбувся брифінг міського голови з представниками ЗМІ, під час якого Петро Саганюк відповів на питання журналістів.
-У мережах з’явилася інформація про те, що голова Верховної Ради ставить наше в місто як приклад вдалої децентралізації. Як Ви до цього ставитеся?
-Це приємно. Децентралізація, зміни в Податковому кодексі дали можливість отримати значне перевиконання бюджету. Але зараз ситуація змінилась. Маємо весняний «подарунок» від уряду – підвищення тарифів. Залишається проблема з фінансуванням ВПУ №23. Реформувати профтехосвіту потрібно, але не в такому плані.
-Ми вже маємо результати атестації правоохоронців. Вони невтішні. Багато людей подали апеляцію. Ваша думка?
-Реформи слід проводити зважено. Наш відділ поліції був на хорошому рівні, а атестацію не пройшли 11 чоловік. І це в той час, як у країні в 150 разів зросла злочинність. За попередніми даними, із місць ув’язнення має звільнитися 40 тисяч чоловік. Чи всі вони змінилися у кращий бік? Навряд. Я такої атестації працівників поліції, яка була проведена, не приймаю. В комісії повинні бути спеціалісти. Ніхто не поцікавився думкою громадськості, міської ради, депутатського корпусу.
-Що за приміщення на цукровому заводі викупили?
-Це зроблено за гроші Світового банку. З ініціативи громади там має бути центр первинної медичної допомоги. Це приміщення колишнього магазину, яке було у статутному фонді цукрового заводу.
-Ви ініціювали створення пам’ятника бійцям за волю України. Але складається враження, що подібних пам’ятників у місті багато.
-Мені проект пам’ятника не подобається. Потрібно декілька проектів, щоб винести їх на обговорення громади. З цього питання дано доручення управлінню містобудування та архітектури і художній раді міста.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі