«Я любив вас усіх, а найбільше любив Україну…»

Саме словами цієї пісні Назарія Яремчука закінчив свою проповідь на центральному майдані шахтарського міста над тілом 49-річного Олега Пушкарука, якого Нововолинськ проводжав на вічний спочинок у неділю, 13 травня, митрофорний протоієрей Степан Фульмес.
Нагадаємо: Олег Пушкарук служив головним сержантом 9-ї роти 3-ї батальйонно-тактичної групи 14-ї окремої механізованої бригади. В армію пішов за контрактом. Загинув у ніч з 8-го на 9-те травня від ворожого снаряда під містечком Золоте, що на Луганщині. Частина, в якій служив воїн, повернувшись з-під Станиці Луганської, мала йти на ротацію, але її знову відправили на схід. Згодом бойові побратими стали повертатися додому. Та Олег цього дня так і не дочекався…
Прощання з Героєм почалося біля його будинку на проспекті Дружби, де сина, чоловіка і тата тепер оплакують мама Ольга і дружина Таміла, на руках в якої залишилося двоє маленьких синів – Артем і Артур, 5-ти і 2-х років. Є в Олега і вже дорослий син від першого шлюбу – Вадим. Після поминальної панахиди під стінами рідного дому труну з тілом загиблого солдати 14-ї бригади на руках пронесли на майдан Незалежності, де священики, очолювані Степаном Фульмесом, здійснили короткий молебень. Прощальні слова бойовому побратиму та співчуття його родині висловив екс-голова Іваничівської райради Віктор Віленко, який теж пішов на війну добровольцем і разом з Олегом багато днів та ночей боронив рідну землю від російських найманців. Після цього похоронний кортеж направився у Свято-Духівський собор, де поминальну панахиду очолив владика Матфей.
Поховали Олега Пушкарука на старому цвинтарі в Низкиничах. Він уже 19-й нововолинець, який загинув у неоголошеній війні на сході України.
Валентина Савчук,м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі