Висувайте кандидатів на призначення стипендій міської ради

Із 1 по 30 квітня проходить висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради.
Стипендії призначаються жителям Володимира віком від 18 до 35 років (включно): студентам ВНЗ, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам, що зробили особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури, спорту міста, ведуть активну громадську роботу.
Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути жителі міста, які виявили особливі успіхи у навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій, творчо-мистецькій, спортивно-масовій, трудовій та громадській роботі.
Висунення кандидатів відбувається радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами, громадськими організаціями, осередками політичних партій, депутатами міської ради.
З Положенням про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яке затверджене рішенням Володимир-Волинської міської ради від 08.04.2016р. № 7/3, можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради – www.volodymyrrada.gov.ua. Телефон для довідок 2-36-28.
Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Розділ новин: 

Коментарі