Виступи гуртів, ностальгічне «Шикидим» Віктора Павліка і світлодіодне шоу дивували присутніх в парку «Слов’янський»

За сприяння фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» володимирчани в подарунок отримали запальний концерт з відомими виконавцями.
Розпочав дійство гурт з міста Київ «Мінішек». Другими на сцену вийшли учасники колективу «Море неба» зі Львова. Після цих виступів жителів княжого міста із днем народження Володимира-Волинського привітали міський голова Петро Саганюк, народний депутат України Ігор Гузь та депутат Володимир-Волинської міської ради, представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Сергій Радкевич.
Далі продовжив концерт народний артист України Віктор Павлік, на якого усі чекали з нетерпінням. Під гучне звучання пісень «Шикидим» і «Ні обіцянок, ні пробачень» мешканці та гості міста танцювали, повторюючи слова музичних композицій. Навіть дощ, який тривав недовго, не завадив насолодитися співом артиста.
Останніми на сцену вийшли учасники гурту «Чаламада», які приїхали до нас на свято з міста Виноградів, що на Закарпатті. Вони виконали веселі композиції, під які мало хто з присутніх втримався від танцю.
На завершення програми святкування Дня міста організатори свята подарували глядачам світлодіодне та піксельне шоу. Показав дивовижну програму під схвальні вигуки глядачів театр «Metanoia».

Розділ новин: 

Коментарі