Виставку Івана Пархомука захоплено оглянули відвідувачі

1 квітня стіни приміщення територіального центру наче розквітли чудовими рушниками, скатертинами та килимами. В умілому виконанні, витончених візерунках та гармонійно підібраних кольорах відчувалась рука справжнього майстра, і тим більшим був подив відвідувачів, що автором прекрасних рукотворних виробів виявився 88-річний мешканець Володимира-Волинського Іван Пархомук. Його роботи вже не раз були удостоєні дипломів та грамот на міських і районних виставках. Шиттю та вишиванню Іван Кузьмич навчився ще в далекі роки дитинства, яке провів у селі Глинянка Любомльського району. Цьому захопленню залишився вірним на все життя.
Однак не всі жителі нашого міста знають ще про одну майстерність Івана Пархомука. Ця людина пройшла жахливу службу в Саратовському військовому училищі й сама вилікувала у себе недугу, перед якою опустили руки досвідчені лікарі. Після цього Іван Кузьмич присвятив себе цілительству. Він лікує важкі недуги лише природними ліками. Сотні людей вдячні чоловікові за врятоване життя. До речі, свій дар цілителя Іван Пархомук успадкував від далекого прадіда – французького офіцера, який, у 1812 році залишившись після поранення на Волині, займався лікуванням травами і навіть мав дозвіл імператора на «беспрепятсвенное передвижение по всей России».
Іван Кузьмич – людина високої культури, широкої і різнобічної ерудиції. У своєму поважному віці він читає класичні та наукові твори, цікавиться політикою та соціальними проблемами. Це розумний і цікавий співрозмовник, який вміє вислухати інших і поділитися своїми поглядами. А ще ця людина – великий патріот України. Про це красномовно свідчать його вишиті вироби, в яких переважає українська тематика.
Усі, хто був присутній на відкритті виставки, із захопленням оглянули майстерно виконані вишивки, а люди, які особисто знають Івана Кузьмовича, поділилися своїми думками про цю унікальну особистість.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі