Висока врожайність зернових і гороху – жнива завершилися вдало

Восьмого серпня традиційна оперативна нарада керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА розпочалася з того, що голова РДА Наталія Василець ознайомила присутніх з планом роботи на тиждень.
Начальник управління фінансів РДА Олена Бондарук виступила із доповіддю про виконання бюджету за сім місяців поточного року і аналіз недоїмок. В цілому прогнози втішні – стабільне виконання бюджету очікується і до кінця року. Але є певні проблеми: в окремих сільських радах зменшується кількість підприємців і, відповідно, надходжень податків у бюджет. Затримку заробітної плати мають працівники «Автодору» (Зарічанська сільська рада), в цілому по району деякі підприємці не сплачують вчасно податок по акцизах. Під час доповіді у начальника відділу містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства Петра Чуцького виникло питання: «Якщо все так добре, то чому ні на що не вистачає коштів?» «Не вірте на слово, кошти є. Питання у тому, як на місцях посадовці ставляться до своїх обов’язків. Десь грошей більше, десь менше. Вони є, їх просто може бути недостатньо. Найнижчий рівень доходів, уже традиційно, у Красноставській сільській раді», - відповіла Олена Григорівна.
За інформацією начальника управління агропромислового розвитку Юрія Кравчука, жнива пройшли вдало. Найкращий результат у ТзОВ «П’ятидні»: 20 тисяч зернових із врожайністю 82 центнера з гектара. В цілому цього року дуже високий врожай бобових, а саме гороху. А от врожайність ріпаку через приморозки нижча, ніж минулоріч. Майже вдвічі зросла ціна на зберігання зерна.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Бігун повідомила про стан підготовки до нового навчального року. Встановлено нові вікна у Суходільській ЗОШ І-ІІІст. Найближчим часом встановлять вікна в Оваднівській і Березовичівській школах. Завершується процес закупівлі вугілля для Галинівської ЗОШ. Триває також підготовка шкільних автобусів до нового навчального року. Автобус для Суходільської школи вже відремонтовано, для Березовичівської і Микуличівської – ремонт завершується.
Ще однією проблемою у районі є поодинокі випадки підпалу стерні.
Тетяна Корнійчук, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі