Вироби зі звичайних серветок для декору інтер’єру

Використання написів або окремих букв різного розміру в інтер’єрі вже давно стало не тільки модною фішкою, але і цілим напрямом в аксесуарах для приміщень. Ви можете придбати подібні аксесуари з різних матеріалів - від пластика до дерева. Зараз особливим попитом користуються вироби ручної роботи. Коштують вони набагато дорожче, але і виглядають куди краще. Також варто зауважити, що це унікальні речі, які ви не зустрінете в інших квартирах. Саме такі аксесуари надають вашому інтер’єру не тільки вишуканості й затишку, але і неповторного стилю, унікальності. Якщо у вас є трохи вільного часу, то ви можете виготовити схожі речі власними руками. Зрозуміло, що для вирізання букв з дерева або металу потрібні додаткові інструменти, які є не у кожного вдома. Але створити букви для декору інтер’єру чи фотографій зі звичних і легких у роботі матеріалів під силу кожному.
Для чого взагалі потрібна серветка? Сервірувати стіл? Класти на коліна? Невже це все? Насправді із серветок можна зробити оригінальну річ. Тонкий папір, з якого вони зроблені, вищукані принти і відносна дешевизна (порівняно з іншими матеріалами) роблять їх унікальною сировиною для створення неповторних виробів. Завдяки цьому можна постійно експериментувати, не боячись зіпсувати матеріал.
Захоплення Катерини Стецюк почалося ще з Луцького училища, в якому вона навчалася на флориста-квітникаря. І так вже вийшло, що її професія співпала з хобі. Після навчання дівчина працювала в луцькому зеленому господарстві озеленювачем міста. Їй подобається дарувати людям радість. Катя родом з Рожищенського району смт.Дубище. Проте зараз мешкає у Новосілках. Вільний час проводить з донечкою, шукає нові ідеї для творчості.
Виробами із серветок Катерина Стецюк зайнялася нещодавно. Подруга попросила її зробити цифру «2» із серветок синові на день народження. Так з’явився перший виріб Каті. Працювати над ним було дуже цікаво і захопливо. І саме подруга порадила їй почати займатися цією справою всерйоз. Свої ідеї Катя бере з голови, просто уявляє, яким має бути виріб і виготовляє. Іноді дивиться на роботи інших майстрів. Щоб зробити цифру до дня народження своїми руками, вона використовує картон. Це може бути картонна упаковка від побутової техніки. Для початку малює на ній контур майбутньої цифри. Щоб простіше було визначитися із формою, малює її по клітинках у блокноті, а потім вже під лінійку переносить на картон. Далі вирізає за допомогою канцелярського або будь-якого іншого ножа. Другу половинку цифри просто обводить. На боковини потрібні звичайні прямокутники, всього 11 штук. Після вирізання всіх деталей склеює їх малярським скотчем. Щоб зробити вигнуту частину, зі зворотного боку деталі робить надрізи, тоді картон легко гнеться і можна йому надати потрібної форми. Надрізи робить і на скотчі. На виготовлення одного виробу їй потрібно приблизно тиждень. Усе залежить від складності завдання. Щоб виготовити цифру висотою 80см, Катя використовує чотири упаковки серветок. Аби зробити одну квітку для оздоблення виробу, потрібно скласти серветку у два рази так, щоб вийшов квадрат. Потім скріпити степлером і вирізати круг. Тоді поступово шар за шаром складати квітку. Сам процес Катерині приносить велике задоволення, тому що виріб даруватиме радість її маленьким клієнтам.
Майстриня завжди у пошуку цікавих ідей, нових технік та матеріалів. Постійно прагне до вдосконалення своєї майстерності. Катя вважає, що головне – знайти підхід до кожного клієнта і виконати його побажання. Це для неї - найбільша нагорода.
Юлія Оберук, с.Новосілки, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі