Випускний вечір в Університеті ІІІ віку став святом щедрості душі

Університет ІІІ віку – це проект підтримки і турботи, який дозволяє людям знову відчути себе потрібними. Ми прагнемо зацікавити студентів, навчити їх долати труднощі, а головне – вчимо любити й цінувати себе у будь-якому віці, крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект і не бути самотніми. Саме з цією метою у районному територіальному центрі функціонує Університет ІІІ віку.
Цього навчального року його відвідували 34 студенти. Щотижня слухачі університету міста Устилуг і села Льотниче поспішали на заняття, які ми старалися продумати і зробити максимально не тільки цікавими, але і корисними. Протягом трьох років люди з різними характерами, різними долями згуртувалися у дружні студентські колективи. Звичайно, цікавими були заняття і з психології, і з медицини, але найбільшим досягненням наших студентів було створення і розвиток аматорських колективів: у місті Устилуг – «Сузір’я», а в селі Льотниче – «Вернісаж». Вони не раз жертвують своїм часом, щоб допомогти нам забути про життєві негаразди, розвіяти смуток та принести радість.
Навчальний рік промайнув, як одна мить… Квітучий травень подарував нам прекрасну зустріч. 31 травня ми зібрались і урочисто відзначили закриття навчального року в Університеті ІІІ віку. Головним ініціатором, невтомним організатором і творчим натхненником Університету ІІІ віку є почесний ректор – директор територіального центру Любов Столярчук.
Урочиста частина свята розпочалася виконанням студентами Університету пісні «Літа минають». Продовжив свято концерт, який підготували аматорські колективи «Сузір’я» та «Вернісаж», обдаровані діти–вихованці творчих гуртків Льотничівської школи, а гумором розвеселив присутніх Арсентій Боритюк.
Приємно було згадувати про цікаві події, які відбувалися протягом навчального періоду, під час перегляду фото головний куратор факультетів Людмила Широчук розповідала про активне життя студентів: проведення заходів з нагоди релігійних та державних свят, Дня пам’яті героїв Небесної Сотні, виставу «У ніч перед Різдвом», екскурсії, проведення конкурсів, виставок декоративно-прикладного мистецтва та інше. До діяльності Університету були залучені заступник начальника управління соціального захисту населення Алла Кузьмич, заступник начальника ПФ Наталія Ковалюк, керівники гуртків районного будинку школяра Людмила Гендис та Олександр Архіпов, баяністи Євген Гацюк та Олексій Пеценюк, колишні викладачі Арсентій Боритюк, Юлія Косюк, Лідія Козак, лікарі Наталія Лісничок, Тетяна Пахольчук, спеціаліст нотаріальної контори Наталія Саганюк, психологи Оксана Федина та Зоя Герель.
Заступник директора територіального центру Тетяна Романюк привітала випускників та вручила дипломи про закінчення навчального року, а також побажала міцного здоров’я, мирного неба і всіляких гараздів, наголосила на потребі та користі соціально-педагогічної послуги «Університет ІІІ віку» для людей поважних років. Подякувала слухачам за активне відвідування занять.
Від слухачів зі словами подяки за організацію навчального процесу виступили Лідія Козак та Арсентій Боритюк. А завершилося свято солодким столом, морем позитивних емоцій, вражень на ціле канікулярне літо!
Якщо люди отримують задоволення від того, що роблять, значить, усе добре продумано й підготовлено та має позитивний результат. І тому ми по праву пишаємося результатами своєї роботи і щиро вдячні всім людям, які доклали зусиль, аби нам усе вдалося.
Людмила Широчук, завідувач відділення соціальної допомоги вдома районного територіального центру

Розділ новин: 

Коментарі