Випускниця Володимир-Волинської дитячої художньої школи розробила дизайн етикетки антиросійського пива у США

Днями у Мережі поширилася інформація про те, що в США презентували антиросійське пиво, етикетку до якого розробила художниця з Волині. Виявилося, що завзята дизайнерка – колишня жителька Володимира-Волинського Ніна Галінська.
У липні до американських магазинів потрапила перша лімітована партія авторського пива «Крах імперії», на етикетці якого зображені радянські вожді, а також Володимир Путін. Автором ідеї є Назар Дребот з Івано-Франківська, який нещодавно переїхав жити до Штатів. Він працює пивоваром і головним асистентом керівника пивоварні, займається розробкою не тільки сортів пива, а й розвитком концепції, маркетингу і рецептури.
Ніна ж зайнялася графічною реалізацією «Краху імперії» і планує подальшу роботу в цьому напрямку. 26-річна дівчина народилася у с.Лудин на Володимирщині, потім жила у Володимирі-Волинському. Вона закінчила Володимир-Волинську дитячу художню школу у класі Галини Микити, педагогічний коледж ім.Агатангела Кримського. Потім навчалася у Прикарпатському національному університеті ім.Василя Стефаника. Зараз Ніна Галінська живе в Івано-Франківську, працює дизайнером в IT-компанії.
«Щодо дизайну етикетки пива до мене звернувся Назар Дребот, який є його автором. Раніше я розробляла йому логотипи. Терміни були досить малі, потрібно було встигнути передати ідею до презентації. Тому етикетку, думаю, будемо ще допрацьовувати. Насправді не очікувала, що про це почують в Україні», – каже Ніна. За її словами, у Назара Дребота є ще багато ідей, тому, ймовірно, що співпраця пивовара і художниці продовжиться.
Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі